Skocz do zawartości

Aparat cyfrowy Olympus SP-510 UZ


Tomek Czernik

Rekomendowane odpowiedzi

Olympus SP-510 UZ to aparat cyfrowy z silnym, 10-krotnym zoomem optycznym (odpowiednik ogniskowych 38-380mm). Matryca o rozdzielczości 7,1 miliona pikseli pozwala rejestrować niezwykle ostre obrazy o dużym bogactwie szczegółów. Nie trzeba się też szczególnie martwić, gdy słońce zaczyna się chylić ku zachodowi i przygasa naturalne światło. Aparat SP-510 UZ, dzięki stworzonej przez Olympus technologii BrightCapture, zapewnia wspaniałe rezultaty również w słabych warunkach oświetleniowych, między innymi dzięki wysokiej czułości, którą można zwiększać do niespotykanego poziomu ISO 4000*. Co więcej, model ten charakteryzuje się niezwykle ekonomicznym poborem mocy. Zaledwie jeden zestaw baterii AA wystarcza na wykonanie do 630** zdjęć. Po przejściu do trybu o rozdzielczości 3 milionów pikseli specjalna opcja rozszerzonego zoomu (Fine Zoom) pozwala na powiększenia do 15x, co odpowiada całkowitemu zakresowi ogniskowej 38-570mm (w przeliczeniu na długości ogniskowej dla systemu małoobrazkowego). Ekran LCD o przekątnej 6.4cm (2,5") ułatwia kadrowanie, jest jednocześnie na tyle duży, że można na nim spostrzec nawet drobne szczegóły. Matryca o rozdzielczości 7,1 miliona pikseli zapewnia, że zachwycające scenerie widziane w kadrze przełożą się na równie imponujące rezultaty na zdjęciach. I co ciekawe, zważywszy na możliwości ultra-zoomu aparat zachowuje zadziwiająco kompaktową formę.

 

Olympus SP-510 UZ – podstawowe cechy:

- Matryca o rozdzielczości 7.1 miliona pikseli.

- Obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym (odpowiednik ogniskowej 38-380mm w aparatach małoobrazkowych).

- Funkcja Fine Zoom zapewniająca 15-krotny zoom optyczny w rozdzielczości 3 Mpikseli.

- Ekran LCD o przekątnej 6,4 cm / 2.5 cala.

- Technologia BrightCapture dla lepszego fotografowania w słabych warunkach oświetleniowych.

- Tryb cyfrowej stabilizacji obrazu.

- ISO 50-1600 przy pełnej rozdzielczości 7.1MP, manualnie wprowadzane ISO 2500/4000 w trybie 3MP.

- 21 programów tematycznych (w tym Krajobraz, Plaża i śnieg, Sceny Nocne).

- Wielojęzyczne menu zawierające 10 wersji językowych, w tym polską oraz możliwość pobrania dodatkowych wersji spośród 15 dostępnych w Internecie.

- Aparat dostarczany jest wraz z oprogramowaniem Olympus Master oraz 4 bateriami AA , które wystarczają na wykonanie 630** zdjęć.

 

 

Aparat jest na Gwarancji - około 6 miesięcy. Zakupiony został dnia 17-12-2007r. Nie mam instrukcji w języku PL, za to obsługa aparatu jest bardzo prosta :-). Należy doliczyć koszt przesyłki. Stan techniczny Aparatu oceniam na bardzo dobry, nie mam zdjęć jak wygląda aparat - w realu (ponieważ nie mam jak zrobić), nie ma dużych rys (Jak nowy), na ekranie LCD nie ma żadnej rysy, na obiektywie też nie ma. Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie producenta.

 

 

W zestawie znajduje się:

- Instrukcja obsługi (Niema w języku Polskim)

- Gwarancja

- Oryginalne pudełko

- Kabel USB (Do przesyłania plików na komputer i odwrotnie)

- Kabel wideo

- Oprogramowanie OLYMPUS MASTER (CD-ROM z oprogramowaniem)

- Pasek do aparatu

- Karta xD-Pictrure Card 1GB (Aparat obsługuje tylko karty xD)

- 4 Baterie AA

 

Wystawiłem aparat również na Allegro: http://allegro.pl/item368000999_olympus_sp...uper_stan_.html

 

Kontakt:

GG: 988666

 

 

PS. Dałem ogłoszenie również na innych forach Astro :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.