Skocz do zawartości

Lornetka Celestron SkyMaster 25x100 + statyw


kurtl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do sprzedania SkyMastera 25X100 w stanie b.dobrym. Kupiłem ją rok temu w Delta Optical i wykonałem do niej żurawia

Niestety zupełnie nie mam czasu by się cieszyć tym sprzętem. Cena wynosi 1100 zł . Sprzęt jest do sprawdzenia na

terenie Warszawy. Kontakt tel.602 633 283. Zdjęcia i ogłoszenie na:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=467403225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania SkyMastera 25X100 w stanie b.dobrym. Kupiłem ją rok temu w Delta Optical i wykonałem do niej żurawia

Niestety zupełnie nie mam czasu by się cieszyć tym sprzętem. Cena wynosi 1100 zł . Sprzęt jest do sprawdzenia na

terenie Warszawy. Kontakt tel.602 633 283. Zdjęcia i ogłoszenie na:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=467403225

 

A musi najpierw napisać ze 100 byle jakich postów na tym forum żeby coś sprzedać? Pozytywne komentarze na allegro podnoszą wiarygodność sprzedawcy. Nie każdy kto handluję na allegro jest oszustem. Nie znam gościa ale denerwują mnie takie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę, powodzenia w handlu. Ale AstroForum nie jest tabloidem ogłoszeniowo-handlowym i raczej nie zależy nam na zapraszaniu nowych Forumowiczów w celach handlowych. Może chcielibyśmy nagle setki ogłoszeń o sprzedaży TELESKOPÓW TASCO, powiększenie 600x ?

Moim zdaniem - AstroMarket służy członkom AstroForum a nie powiększaniu grona licytantów na Allegro czy gdziekolwiek indziej.

Jedyny wpis z zaproszeniem na Allegro - ja bym nawet proponował zablokowanie możliwości umieszczania wpisów o sprzedaży nowym członkom AstroForum.

 

Mertel - domyślam się, że zacytowanie całej treści ogłoszenia ma zwiększyć jego skuteczność.

Oo!!! Drugi wpis... No, już nie będę mówił, z czym mi to się kojarzy.

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę, powodzenia w handlu. Ale AstroForum nie jest tabloidem ogłoszeniowo-handlowym i raczej nie zależy nam na zapraszaniu nowych Forumowiczów w celach handlowych. Może chcielibyśmy nagle setki ogłoszeń o sprzedaży TELESKOPÓW TASCO, powiększenie 600x ?

Moim zdaniem - AstroMarket służy członkom AstroForum a nie powiększaniu grona licytantów na Allegro czy gdziekolwiek indziej.

Jedyny wpis z zaproszeniem na Allegro - ja bym nawet proponował zablokowanie możliwości umieszczania wpisów o sprzedaży nowym członkom AstroForum.

 

Mertel - domyślam się, że zacytowanie całej treści ogłoszenia ma zwiększyć jego skuteczność.

Oo!!! Drugi wpis... No, już nie będę mówił, z czym mi to się kojarzy.

 

Odpiszę mimo że się trochę wąchałem czy to zrobić bo nie chce się kłócić.

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i założyłem to konto żeby się czegoś dowiedzieć ewentualnie kupić tanio dobry używany sprzęt. przyznam że nie przeczytałem wczesnej regulaminu tego działu mój błąd i dlatego wycofuje się z tego co napisałem wcześniej. Niekoniecznie się do końca z nim zgadzam, ale nigdy tak nie jest żeby się wszystkim dogodziło, domyślam się że jest on podyktowany wcześniejszymi doświadczeniami. (Niby zawsze się powinno czytać uważnie instrukcje obsługi, umowy zwłaszcza te upusty drobnym maczkiem, regulaminy itp. tylko często się o tym zapomina).

 

Cytowanie wypowiedzi do której się odnoszę to taki nawyk z innych forum, tak żeby było wiadomo odnośnie czego jest moja wypowiedź.

 

Cygnus widzę ze jesteś zwolennikiem teorii spiskowych, grup trzymających władzę, konszachtów i tym podobnych hmmm po części ja również ale nie dajmy się zwariować i nie oceniaj ludzi po ilości wpisów.

Edytowane przez mertel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.