Skocz do zawartości

[S] Kompletny montaż EQ3-2


kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam na sprzedaż montaż Sky-Watcher EQ3-2. Świeżo przesmarowany i na tyle na ile da się to zrobić w tej klasie montaży usunięte luzy na obu osiach. Jest to komplet razem z aluminiowym, leciutkim statywem, dwoma przeciwwagami, gałkami od mikroruchów w DEC i RA, półka na akcesoria. Nogi od statywu gdzieniegdzie trochę porysowane od wożenia w bagażniku. Do tego z montażem są:

-Lunetka biegunowa, wydaje mi się że dość dobrze wyjustowana, metodą na kalendarzyk udawało mi się ciągnąć ekspozycje po 120s, tutaj właśnie taka fotka po 120s z tego montażu: M81 i M82

-Silniki do napędu w dwóch osiach, niestety bez sterownika (w DO to koszt 169,-zł)

 

Uważany przez niektórych za największy z montaży mobilnych, które można zapakować do plecaka.

 

Cena to 400zł + koszty wysyłki.

 

Pozdrawiam

Korneliusz

DSCN1453.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mam na sprzedaż montaż Sky-Watcher EQ3-2. Świeżo przesmarowany i na tyle na ile da się to zrobić w tej klasie montaży usunięte luzy na obu osiach. Jest to komplet razem z aluminiowym, leciutkim statywem, dwoma przeciwwagami, gałkami od mikroruchów w DEC i RA, półka na akcesoria. Nogi od statywu gdzieniegdzie trochę porysowane od wożenia w bagażniku. Do tego z montażem są:

-Lunetka biegunowa, wydaje mi się że dość dobrze wyjustowana, metodą na kalendarzyk udawało mi się ciągnąć ekspozycje po 120s, tutaj właśnie taka fotka po 120s z tego montażu: M81 i M82

-Silniki do napędu w dwóch osiach, niestety bez sterownika (w DO to koszt 169,-zł)

 

Uważany przez niektórych za największy z montaży mobilnych, które można zapakować do plecaka.

 

Cena to 400zł + koszty wysyłki.

 

Pozdrawiam

Korneliusz

 

jestem zainteresowany, proszę o rezerwację.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany, proszę o rezerwację.

 

P.

 

Witam,

 

proszę o odwołanie oferty. Otrzymałem informację z DO, że ten montaż nie bedzie pasował do SW MAK 102 SP, a przeróbka stopki w Maku pozostawi w nim sporą dziurę ...

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez P.Janowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.