Skocz do zawartości

Kopułka do wykończenia


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ brak mi czasu do zakończenia prac jestem zmuszony do sprzedania niewykończonej kopułki, zmuszony to może nawet za dużo powiedziane, po prostu szkoda tego co do tej pory zrobiłem czasu pracy i materiału, a ja naprawdę nie dysponuje w tej chwili odpowiednim czasem :( potrzebnym do jej wykończenia.

 

6c70d9ed85802656.jpg

 

Wymiary - średnica około 240 cm, dla zainteresowanych mogę podać bardziej szczegółowe informacje / zdjęcia, ale nie od reki gdyż kopułki nie przechowuje w miejscu zamieszkania.

 

Jest to konstrukcja szkieletowa (w środku ramiaki, na zewnątrz płyta mdf), całość pokryte warstwą podkładową włókna szklanego - czyli mata + żywica.

Mogę powiedzieć , że to bardzo wytrzymała konstrukcja, jednak całość podnoszą dwie osoby mojej postury :) (ja podnosiłem).

 

 

Na konstrukcję w obecnym etapie wydałem 1200,- nie licząc robocizny. Co należałoby jeszcze zrobić ? Pokryć warstwą wierzchnią w kolorze (koszt około 400,-) zamocować rolki, mechanizm otwierania i zamykania dachu, polakierować środek. Myślę że całość powinna się zamknąć w granicach 1000,- przy własnym wkładzie pracy.

Moja cena na obecnym etapie to 1100,- bez kosztów transportu czyli poniżej moich kosztów materiałowych.

 

Można zatem mieć kopułkę w granicach 2000,- :)

Na propozycje czekam na PW. W rozliczeniu mogę przyjąć jakiś sprzęt astronomiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.