Skocz do zawartości

[S] Astro3, PL 7mm, PZO, graty


Gość dwork

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam parę rzeczy, może komuś się przyda:

 

1. Głowica PZO, metalowa. Kupiłem dwie sztuki na allegro i jednej nie potrzebuję. Ja używam takiej do MTO. Daje radę, ale jest dość zużyta. Gwint rączki którym się blokuje wysokość jest troche skrzywiony względem osi rączki, ale nie przeszkadza to jakoś specjalnie. W zestawie śróba do mocowania sprzetu na gwint 1/4. Moja cena 20 zł + wysyłka

 

2. Okular Antares Plossl 7,5 mm, cena 25 zł + wysyłka [nie umiem zmienić tematu - okular ma 7,5 mm a nie 7 jak w temacie]

 

3. Głowica niby Astro 3. Jest luz w osi R.A. około 1/4 obrotu pokrętła mikroruchów trzeba wykonać żeby os zaczęła się obracać w drugą stronę. Nie mam oryginalnych cięgien mikroruchów - byly niewygodne, gdzies schowalem i nie wiem gdzie. Zrobiłem sobie prowizorkę jak widać na zdjęciu. Sprzedaję bo i tak nie używam. Dołanczam dovetail który trzeba było trochę odchudzić. Pręt przeciwwagi jest gwintowany, otwór w przeciwwadze nie. Moja cena 120 + wysyłka.

 

4. Walec aluminiowy, średnicy 13 cm, wysokość 26mm. używałem jako przeciwwagi, mniej więcej w środku jest otwór gwintowany 10mm. Waży ok 800gram, cena 15 zł +kw.

 

5. trzy kółka 75x21.dużo używane ale kręcą sie dalej. - 30 +kw

 

 

pozdrawiam

dwork

 

 

 

 

Zdjęcia:

montaż eq

głowica pzo

okular Antares

walec

kółka

Edytowane przez dwork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.