Skocz do zawartości

Formuła 1 - sezon 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sezon to nowe oczekiwania i nadzieje.

Pierwszy GP już w tą niedzielę, 29 marca :)

kwalifikacje jak zwykle w sobotę.

pierwszy wyścig jest o GP Australii.

 

Jest to na pewno rewolucyjny sezon, dużo zmian, czyli wszystko w stawce może się zmienić.

i 3mać kciuki za Roberta Kubicę! :)

Zapraszam do dzielenia się opiniami itp. na temat sezonu 2009 :)

 

 

PS.

Mam nadzieję, że nie zostanie ten temat uznany jako dubel poprzedniego, jako, że dotyczy on sezonu 2009, który pod względem technicznym będzie się różnił od poprzednich. Jeżeli jednak zostanie uznany jako niepotrzebny to proszę o skasowanie, albo połączenie tego postu z poprzednim tematem.

link do poprzedniego tematu: http://astro-forum.org/Forum/Jedziesz-Robe...d33-t16034.html

 

Pozdrawiam

mlody188

Edytowane przez mlody188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście postulowałabym podłączenie tego postu do starego tematu o F1. Nie ma sensu dublować wątków. Tamten ma już swoją historie. Wiąże się z nim sporo emocji(wystarczy spojrzeć na posty z ostatniego wyścigu sezonu 2008 ;) )Heh..teraz się uśmiecham, wtedy nie było mi do śmiechu... Wiele osób na forum czeka z niecierpliwością na nowy sezon i myślę, że fajnie będzie rozpocząć go w starym wątku i dopisać jakieś radosne rozdziały po tym horrorze jaki się na naszych oczach rozegrał.

 

Ps.Zanim dojdziemy do kwalifikacji i wyścigu, mamy jeszcze treningi :) Pierwszy już w piątek o nieludzkiej godzinie 2.30 :blink:

 

 

Pozdrawiam i tradycyjnie zapraszam forumowiczów z podzielną uwagą do wspólnego oglądania i komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście postulowałabym podłączenie tego postu do starego tematu o F1. Nie ma sensu dublować wątków. Tamten ma już swoją historie. Wiąże się z nim sporo emocji(wystarczy spojrzeć na posty z ostatniego wyścigu sezonu 2008 ;) )

 

Jeżeli reszta jest tego samego zdania.

to i ja jestem też za.

wtedy prosiłbym moderatora i podpięcie tematu pod stary temat :)

no chyba, że reszta użytkowników woli prowadzić dyskusję na temat sezonu 2009 w nowym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.