Skocz do zawartości

Synta 8 (pyrex)


SławekB

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Synte 8 lustro pyrex,stan optyki bd,zewnętrzny wizualny dobry+.Posiadam karton "orginalny" więc z solidnie zabezpieczoną wysyłką nie będzie problemu.(koszt wysyłki pokrywa kupujący) rezerwacje w wątku max 24h.

 

Dane techniczne

układ optyczny: Newton (reflektor)

średnica zwierciadła: 203 mm (pyrex)

długość ogniskowej: 1200 mm

światłosiła: f/5,9

montaż: dobsona

wyciąg 2" Cryford z redukcją na 1,25"

waga tuby optycznej: 8 kg

waga montażu: 8 kg

 

Wyposażenie

szukacz: 9x50

okulary: Super Ploss 25 mm, Super Ploss 10 mm

 

CENA: 870zł

 

Mogę wysłać fotki na mejla.Posiadam także okulary NLV 7mm,LV 10mm,Bader Hyperion 13mm -jeżeli sprzedam teleskop okularki w atrakcyjnych cenach także tu trafią.Stan szkiełek idealny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Synte 8 lustro pyrex,stan optyki bd,zewnętrzny wizualny dobry+.Posiadam karton "orginalny" więc z solidnie zabezpieczoną wysyłką nie będzie problemu.(koszt wysyłki pokrywa kupujący) rezerwacje w wątku max 24h.

 

Dane techniczne

układ optyczny: Newton (reflektor)

średnica zwierciadła: 203 mm (pyrex)

długość ogniskowej: 1200 mm

światłosiła: f/5,9

montaż: dobsona

wyciąg 2" Cryford z redukcją na 1,25"

waga tuby optycznej: 8 kg

waga montażu: 8 kg

 

Wyposażenie

szukacz: 9x50

okulary: Super Ploss 25 mm, Super Ploss 10 mm

 

CENA: 870zł

 

Mogę wysłać fotki na mejla.Posiadam także okulary NLV 7mm,LV 10mm,Bader Hyperion 13mm -jeżeli sprzedam teleskop okularki w atrakcyjnych cenach także tu trafią.Stan szkiełek idealny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dostałem kilka wiadomości na PW z zapytaniami o okulary których jeszcze oficjalnie nie umieściłem w ogłoszeniu (bo sprzedaż synty przeciągnie się pewnie do jutra lub soboty) ale czynie to teraz OKULARY DO WZIĘCIA!.Proszę wszystkich o rezerwacje szkieł w wątku,nie na PW,ażeby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Mała prośba o rade-postanowiłem w zastępstwo teleskopu kupić lornetkę za kwotę 400-500zł,ma ona służyć do obserwacji nieba ale i przyrody,często fotografuje przyrodniczo i często odczuwałem potrzebę posiadania lornetki.Dodam że dysponuje porządnym statywem 160cm.Zakres powiększenia jaki mi by odpowiadał to 10x lub 15x.Na forum sporo ostatnio czytałem ale...byłbym wdzięczny za sugestie jaką i gdzie (odbiór osobisty lornetki raczej nie wchodzi w grę)

 

Ceny szkieł:

NLV 7mm -320zł

LV 10mm- 300zł

Bader 13mm -450zł

Edytowane przez SławekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.