Skocz do zawartości

Kupię Okular Vixen NLV 6 mm


mlody188

Rekomendowane odpowiedzi

oferta aktualna.

rozważam ową ofertę, jeżeli nie będzie osoby chętnej do sprzedania 6 mm.

 

Pozdrawiam

mlody188

 

Siódemka też fajna, ja chciałem na planetki kupić nawet piątkę, ale chłopaki na forum mi odradzili (mając już 7mm). Zaproponowali zakupić barlowa zamiast 5mm. To był bardzo dobry pomysł!!!

Piszę to ponieważ, masz w planach barlowa, którego z szóstką prawie nie wykorzystasz a z 7mm częściej. Siódemka przyda się ponadto może jeszcze na jakieś gromady kuliste albo maleńkie odległe galaktyczki.

Pozdrawiam

Robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siódemka też fajna, ja chciałem na planetki kupić nawet piątkę, ale chłopaki na forum mi odradzili (mając już 7mm). Zaproponowali zakupić barlowa zamiast 5mm. To był bardzo dobry pomysł!!!

Piszę to ponieważ, masz w planach barlowa, którego z szóstką prawie nie wykorzystasz a z 7mm częściej. Siódemka przyda się ponadto może jeszcze na jakieś gromady kuliste albo maleńkie odległe galaktyczki.

Pozdrawiam

Robson

 

aktualne.

powiem szczerze, że się zastanawiałem nad siódemką + barlow (340x) od czasu do czasu bym użył, biorąc pod uwagę nasze warunki. ale na pewno efekt byłby rewelacyjny.

ale docelowym okularem miał być nlv 6 mm, ale jak na razie cisza, zero ofert :( może jednak ktoś się zgłosi :)

 

wciąż aktualne.

 

Pozdrawiam

mlody188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.