Skocz do zawartości

Utracony profil


Sławek B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.NA początek powiem tylko że nie jestem nowy na forum a temat jaki chcę poruszyć poprostu nie wiem gdzie założyć(jeżeli trzeba proszę o przeniesienie w odpowiedni dział)Sprawa dotyczy mojego starego profilu,oto on: http://astro-forum.org/Forum/index.php?showuser=16036 -niemogę się zalogować w żaden sposób,po wpisaniu login i hasło wyświetla komunikat: Błędna nazwa użytkownika lub hasło,po wypełnieniu zakładki odzyskiwanie hasła taki: [#10112] Nie możemy znaleźć konta użytkownika na podstawie wpisanej nazwy wyświetlanej lub adresu e-mail. Proszę sprawdź te informacje i wypełnij ponownie formularz.Login jak i hasło wpisuje na pewno dobrze.(Z braku pomysłów założyłem nowy profil).Czy ktoś może mi pomóc?Wszystkim z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naciśnięciu przycisku: Odzyskiwanie hasła

 

powinieneś zobaczyć taką stronę: http://astro-forum.o...ection=lostpass

 

wpisujesz swój login lub mail w odpowiednie pole, a następnie przepisujesz kod który widać w tej czerwonej ramce w polu poniżej tekstu: type the two words:

i klikasz przycisk I'm a Human

następnie po prawidłowym wypełnieniu, przechodzisz do następnej strony na której pojawia się kolejny kod, poniżej napisu: You're a human! Please enter the following code in to the text boxbelow (you can use copy and paste to avoid re-typing the code):

który w całości kopiujesz i wklejasz do pola poniżej

 

klikasz przycisk Kontynuacja i powinien pojawić Ci się komunikat:

 

E-mail zawierający dalsze instrukcje został wysłany. Powinieneś go otrzymać w ciągu 10 minut (zwykle trwa to krócej).

to niestety trochę żmudna procedura ale innej możliwości niestety niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że niestety baza rzeczywiście nie może znaleźć tego konta, prawdopodobnie chodzi o inną stronę kodową na stronie przywracania zapomnianego hasła, po upgrade silnika forum, bo są problemy, jeżeli w nicku występują polskie znaki, uch no to już niemały problem, mam nadzieję, że niebawem uda się go naprawić.

 

 

to po prostu na stronie odzyskiwanego hasła wpisz tylko mail który podałeś przy rejestracji konta na forum,

w nim napewno nie masz polskich znaków, więc może to pomoże?

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.