Skocz do zawartości

Sprzedam HEQ-5 Syntrek


Nelchael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

 

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw. Jestem zmuszony rozstać się z HEQ-5 Syntrek. Niestety brak czasu pozbawia mnie możliwości wyjazdu za miasto przez co nie mogę zrobić żadnych sensownych zdjęć moim canonem. Montaż ma 2 lata. Wieszałem na nim Edka + 40D więc nie były to duże obciążenia. Montaż nie był też często używany (najpierw nauka do matury, teraz studia). Stan oceniam na bardzo dobry z małym minusem. Przeciwwagi są trochę poprzecierane tak jak i pręt przeciwwagi, no ale to raczej normalka. Jakieś minimalne ślady widać jeszcze przy końcówce statywu. Guidowałem go za pomocą STV oraz lunetki 15/150(lunetka od STV). Przy czasach 10-20 min gwiazdki miałem pojechane o 1-2pixele. (480mm, 40D). Wynik chyba całkiem niezły.

No i najważniejsze - cena - 2200zł.

Odbiór najlepiej osobisty ponieważ nie ma oryginalnych opakowań. Jeżeli ktoś odbierze osobiście w ciągu tygodnia to cena wyniesie 2100zł.

Zdjęcia zapodam wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.