Skocz do zawartości

Telefon Nokia 5310 Xpress Music


tryiton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa.

 

Mam do zaoferowania telefon Nokia 5310 XpressMusic.

 

Aparat jest jeszcze na ponad rocznej gwarancji.

 

Jego stan oceniam na bardzo dobry, nie miałem z nim nigdy żadnych problemów.

 

Nie występowały jakiekolwiek restarty, zawieszania się telefonu, był noszony w etui skórzanym.

 

Używany przez bardzo krótki okres, z tego powodu bateria jest wciąż wytrzymała.

 

Do telefonu dołączam oczywiście komplet producenta, czyli: pudełko, kartę gwarancyjną, płytę CD, kabel USB oraz ładowarkę.

 

Dodatkowo dodaję kartę mini SD o pojemności 2GB, natychmiastowo gotową do przechowywania Państwa zdjęć, muzyki itp.

 

Osoby zainteresowane aukcją zapewne znają możliwości tego sprzętu. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się o najważniejszych parametrach, pozwolę sobie nadmienić, że Nokia 5310 wyposażona jest w:

 

- wyświetlacz 16 mln kolorów i rozdzielczości 240x320

- złącze 3.5mm Jack - umożliwiące podłączenie standardowych słuchawek od sprzętu mp3 itp. bez wymaganych przejściówek

- obsługę kart SD do pojemności 4 GB

- specjalnie dedykowane klawisze muzyczne

- aparat fotograficzny 2 MP z opcją nagrywania wideo i 4-krotnym zoomem

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.nokia.pl/produkty/telefony/n ... e-telefonu

 

Ja bardzo przyjemnie wspominam kilka obserwacji z nim - możliwość wgrania programów do wizualizacji nieba i lekkie podświetlenie na pewno się w takich przydadzą. Bardzo przyjemnie umila podpatrywanie radiem czy muzyką. Nie zajmuje też zbyt wiele miejsca, co jest plusem dla posiadaczy większej ilości sprzętu.

 

Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowiem, mail: tryiton0501@gmail.com, gg: 550880 (często jestem na statusie - niewidoczny) bądź telefonicznie - 788 318 825.

 

Cena która mnie interesuje to 320 zł. Wszystko jest jednak do negocjacji, rozważę każdą ofertę i na nią odpowiem.

 

Zobowiązuję się do natychmiastowej wysyłki kupionego towaru.

 

Pozdrawiam.

post-3110-125922104684_thumb.jpg

post-3110-125922105027_thumb.jpg

post-3110-125922105368_thumb.jpg

post-3110-125922105705_thumb.jpg

post-3110-125922106411_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przyjemnie wspominam kilka obserwacji z nim - możliwość wgrania programów do wizualizacji nieba i lekkie podświetlenie na pewno się w takich przydadzą. Bardzo przyjemnie umila podpatrywanie radiem czy muzyką. Nie zajmuje też zbyt wiele miejsca, co jest plusem dla posiadaczy większej ilości sprzętu.

 

Tak, to jest na pewno świetny telefon do zastosowań astronomicznych, wręcz idealnie pasuje do teleskopu. Każdy amator nieba taki powinien mieć ! Nawet fotki księżyca da się nim zrobić ... i wychodzą bez większej aberacji choć pixel trochę za mały a darków zrobić nie się da .... flaty wychodzą nieźle. No i ta muzyka pod niebem, płynąca ze słuchawek Nokia ( dołączone do zestawu ? ), rosa, dziki, przyroda... jak ktoś nie lubi rypanki to można w Nokia Music Store kupić sobie mp3 z nagranym szumem lasu, będzie bardziej "przyrodniczo"...

Telefon ma czerowne wstawki co by sobie nie zaświetlić oczu podczas obserwacji. No i można zainstalować kalendarz z fazami księżyca ( dla tych bardziej wtajemniczonych jest też kalendarz Majów w Javie do ściągnięcia na torencie )

 

Nokia 5310... telefon astronomiczny !

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbędna i mało śmieszna ironia.

Wydaje mi się, że kombo gitarowe, akordeon albo monety również nie są sprzętem astronomicznym.

 

Na koniec czysty tekst, bez mojego komentarza.

 

1. unikaj komentowania ofert, tym bardziej, jeżeli nie masz zamiaru kupić danego przedmiotu.

 

'Tu możesz wystawiać dosłownie wszystko - skarpetki, czołg, samolot, komputer,...'

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.