Skocz do zawartości

[S] Akcesoria


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam na sprzedaż następujące rzeczy:

1. Szyna montażowa 32cm taka jak ta LINK

posiada ślady po zaciskach po bokach ale to normalne. cena 40zł plus przesyłka.

2.Szukacz SW 6x30 z nóżką, oraz komplet zaślepek. szukacz posiada jedną ryskę oraz maciupeńki odprysk spowodowany wyciąganiem go z nóżki poza tym cała tuba jest bez rys, oraz optyka również w nienagannym stanie wręcz sklepowym cena 90zł plus przesyłka.

3. Okular Celestron Omni 15mm w świetnym stanie komplet zatyczek oraz z pudełkiem, optyka nie porysowana.

cena 90 plus przesyłka.

4.Soczewka Barlowa 2x Vixena taka jak ta LINK optyka też w b. dobrym stanie komplet zatyczek pudełko. cena 80 plus przesyłka.

 

kontakt pod tematem lub PW. ceny oczywiście do negocjacji:)

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez pyrek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżka

 

okular celestron omni 15mm - 80 zł plus przesyłka

szukacz SW 6x30 - 80zł plus przesyłka

 

dodatkowo na sprzedaż mam jeszcze filtr polaryzacyjny celestrona identyczny jak ten:

Filtr

cena 100zł plus przesyłka.

Edytowane przez pyrek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dodałem zdjęcia.

 

obniżka kolejna.

okular Celestron OMNI 15mm cena 70 zł plus przesyłka. taniej nie będzie w DO 119zł plus przesyłka 20zł, potencjalny nabywca oszczędza 56zł kupując u mnie a okular w świetnym stanie.

 

Szukasz SW 6x30 70zł plus przesyłka w DO 115zł plus 20 zł przesyłki, w kieszeni zostaje 52 zł a szukacz stan sklepowy pomimo jednego odprysku który jest pokazany na 2 zdjęciu.

 

oraz filtr polaryzacyjny Celestrona użyty nie więcej jak 5 razy z Syntą 8". filtry nie posiadają rys, sama obudowa również nie jest porysowana napisy nie są starte. cena 100zł plus przesyłka w DO 139zł plus 20 zł przesyłka więc kupując u mnie można zaoszczędzić 46 zł a filtr w stanie b.dobrym.

 

do każdej ceny trzeba doliczyć cenę 13 lub 15 zł w zależności czy ma być to przesyłka ekonomiczna czy priorytetowa

 

dla przykłądu filtr polaryzacyjny 100zł + 13 lub 15 zł

 

zachęcam do zakupu, bo sprzęt zadbany i jak widać średnio o 50 złoty tańszy niż w sklepie.

 

pozdrawiam Piotrek :)

Edytowane przez pyrek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.