Skocz do zawartości

MEADE LIGHTBRIDGE 16”


Mario33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do sprzedania teleskop MEADE LIGHTBRIDGE 16”. Teleskop kupiłem z drugiej ręki jakieś 2 miesiące temu, ale z uwagi że 20" jest już na ukończeniu sprzedaje ten. Teleskop jest w stanie bardzo dobrym-zarówno optyka jak i mechanicznym. Wyciąg-Crayford 2"/1,25 z mikrofokuserem 1/10, szukacz-red dot finder,osłona świetlna na kratownicę. Teleskop do odbioru osobistego, mogę też dowieźć tak do 200km.

Cena 8200PLN

 

Pozdro Mario33

Clipboard01.jpg

2.jpg

IMG_8655.jpg

IMG_8656.jpg

IMG_8657.jpg

IMG_8658.jpg

IMG_8660.jpg

IMG_8661.jpg

IMG_8662.jpg

IMG_8663.jpg

IMG_8664.jpg

IMG_8666.jpg

IMG_8667.jpg

IMG_8669.jpg

IMG_8670.jpg

IMG_8671.jpg

IMG_8672.jpg

IMG_8681.jpg

IMG_8686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Teleskop nadal u mnie, coś ciężko znaleść nabywcę :szczerbaty: . Prosze o nie sugerowanie ceny, to nie miejsce licytacji, takie sprawy proszę kierować na priv.

Teleskop wystawiony jest również na sprzedaż w popularnym serwisie aukcyjnym, więc i tu zmienia cenę-6400PLN.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

Witam

 

Teleskop nadal u mnie, coś ciężko znaleść nabywcę :szczerbaty: . Prosze o nie sugerowanie ceny, to nie miejsce licytacji, takie sprawy proszę kierować na priv.

Teleskop wystawiony jest również na sprzedaż w popularnym serwisie aukcyjnym, więc i tu zmienia cenę-6400PLN.

Pozdrowienia

 

Jestem zainteresowany.

 

Proszę o kontakt 691712363

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.