Skocz do zawartości

sprzedam samochod - moze akurat ktos poszukuje


tomi_

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu wyjazdu za granice na dluzej sprzedam oba moje samochody (wylatuje za niecaly miesiac):

 

1) Citroen Xsara Break 1.6 (kombi, benzyna), rocznik 2000, przebieg ok 170 tys., kolor granatowy

jestem jego pierwszym i jedynym wlascicielem (kupilem nowy)

samochod jest z kratka (ma homologacje), sprzedaje na fakture VAT 22% (wiec jak ktos ma akurat dzialalnosc gosp. to moze m.in. od razu odliczyc VAT i ubezpieczenie placic od kwoty netto)

klima, ABS, 2 poduszki, elektryczne szyby przod, fabryczny immobilizer + blokada skrzyni biegow, radio fabryczne, dwa komplety opon (oba komplety maja zaledwie 1-2 sezony)

ogolny stan dobry, samochod nie jest zajezdzony, nie byl rozbity, przeglady byly robione regularnie w ASO Citroen (mam ksiazke gwarancyjna z kompletem wpisow)

miga kontrolka airbagow, ale poduszki nie byly nigdy wystrzelone, w serwisie mowia, ze to cos nie kontaktuje - bylem u nich z tym kilka razy, cos robili i na chwile pomagalo - nie mam teraz glowy, zeby z tym walczyc

gotow jestem sprzedac za 8 tys (brutto)

 

2) Citroen Evasion 2.0 HDI (van 7-osobowy, diesel), rocznik 2001, przebieg ok 175 tys., kolor grafitowy

kupilem uzywany w komisie, niecale trzy lata temu

nie znam jego historii za poprzednich wlascicieli, ale w serwisie mowia, ze wyglada bardzo dobrze (tzn. na pewno nie byl spawany z dwoch przystankow autobusowych lub tp.) :)

klima, ABS, poduszka, elektryczne szyby przod, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka, fabryczny immobilizer, fabryczne radio+CD ze sterowaniem z kierownicy, dwa komplety opon

ma homologacje na 7 osob i mam do niego komplet 7 foteli (co jest raczej rzadkoscia, bo uzywane Evasiony sprzedawane w Polsce zwykle maja 5, nawet jesli homologacja jest na wiecej)

fotele sa latwo konfigurowalne (montaz lub demontaz fotela trwa moze pol minuty)

ogolny stan dobry, jestem z niego bardzo zadowolony - samochod jest bardzo wygodny (idealny dla rodziny 2+3 z duzym bagazem), jezdzi bardzo dynamicznie, a pali malo - nawet w zimie 8l / 100km i to przy jezdzie glownie w Warszawie (czyli w korkach), za moich czasow przeglady byly robione regularnie w ASO Citroen

gotow jestem sprzedac za 18 tys

 

wszelkie pytania itp. prosze na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.