Skocz do zawartości

[S] MAK102 OTA, oraz SW 80/400


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

witam:) mam na sprzedaż dwa teleskopy.:) pierwszy z nich to SW MAK 102. Jestem jego drugim właścicielem. stan oceniam na bdb z minusem, minus ponieważ na menisku wewnątrz osadziło się parę pyłków które i tak nie wpływają na dawane ostre obrazy US oraz ziemskich, a na tubie dopatrzyłem się 3 małych zadrapań/odprysków o wielkości około 1 i 2mm. Optyki wewnątrz nigdy nie ruszałem, nie czyściłem etc. Sprzedaje tubę jako OTA dołączając do niej kątówkę 45* pryzmatyczną taką jak tu: http://deltaoptical.pl/nasadka-katowa-s ... ,d571.html

Kątówka została dokupiona przeze mnie, jestem pierwszym właścicielem, kątówka pryzmatyczna stan bdb. Dodatkowo zamiast dziwnej stopki mak posiada szynę w systemie vixena co pozwala posadzić go bezpośrednio no montażu.

Sprzęt jest jeszcze na gwarancji do 03.12.2010r.

 

Drugim teleskopem na jaki mam na sprzedaż jest to popularny travelek SW 80/400. Jestem jego pierwszym właścicielem. Stan wizualny oceniam na db, optyczny na bdb. Teleskop służył mi jako travelek na wypady i to bardzo często, dla tego niestety tuba jest porysowana i ma kilka rys w tym 2 dwie brzydkie które widać na zdjęciach, jedna z nich przebiega przez połowę obwodu tuby, powstała na skutek obrócenia tuby w obejmie, natomiast sama optyka jest bez skazy nie posiada żadnej rysy. W komplecie dwie obejmy.

Ten teleskop również jest na gwarancji do 30.06.2011r.

 

Obydwa teleskopy, oraz kątówka posiadają komplet zatyczek.

 

Ceny:

SW Mak 102 - 530zł plus przesyłka.

SW 80/400 - 180zł plus przesyłka.

 

SW 80/400 SPRZEDANY zostaje MAK 102:) można się targować jestem otwarty na propozycje cenowe:)

P9032446.JPG

P9032449.JPG

P9032451.JPG

P9032452.JPG

P9032461.JPG

P9032464.JPG

P9032467.JPG

P9032468.JPG

P9032469.JPG

P9032472.JPG

P9032473.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie ukrywam że zależy mi na szybkiej sprzedaży, cena w dół 520zł i PRZESYŁKA GRATIS. mak z szyna vixen i kątówką pryzmatyczna SW 45*, sprzęt na gwarancji.

daje naprawdę ostre obrazy gwiazd planet i słońca, sprawdza się również doskonale w przyrodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.