Skocz do zawartości

Luneta YUKON 6-100x100 + adapter


Saturnin

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam lunetę Yukon 6-100x100. Luneta zakupiona w kwietniu br. Stan "igła", optyka bez najmniejszej mikroryski, lustra czyste, mechanicznie sprawna w 100%. W komplecie praktyczny pokrowiec. Dodaję do kompletu adapter dzięki któremu luneta współpracuje z aparatem kompaktowym. Oryginalne opakowania, dokumentacja + gwarancja (24 miesiące). WIęcej zdjęć na PW.

Cena 915 zł z moją przesyłką

 

Zapraszam do zakupu :)

big368211ah.jpg

29024_Yukon6-100x100_Digital_Camera_Adapter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Sprzedaż aktualna lub zamiana na akcesoria astro-foto.

 

Czekam na propozycje :)

 

Mam torchę sprzętu do astro foto - zestaw grzałek z kontrolerem, dovetail WO, korektor nachylenia kamery, przedłużki T2 jak by interesowało cię coś z powyższych daj znać. a i laser zielony 5mV

 

edit

a i jeszcze adapter do astro robiony przez Mitka z jednej strony jest m 48 do obiektywów a na kolejnym t2 do kamer i ma długość taką by można było ładnie ostrzyć z kamerami astro, w środku dodatkowo gwint na filtry - fajne do małych zestawów.

 

Edytowane przez Ura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam torchę sprzętu do astro foto - zestaw grzałek z kontrolerem, dovetail WO, korektor nachylenia kamery, przedłużki T2 jak by interesowało cię coś z powyższych daj znać. a i laser zielony 5mV

 

edit

a i jeszcze adapter do astro robiony przez Mitka z jednej strony jest m 48 do obiektywów a na kolejnym t2 do kamer i ma długość taką by można było ładnie ostrzyć z kamerami astro, w środku dodatkowo gwint na filtry - fajne do małych zestawów.

 

Dziękuję , nie skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.