Skocz do zawartości

Adapter M42/Canon EOS, Konwerter 2x, Pierścienie makro M42


Saturnin

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam pozostałości, które zostały mi po obiektywach M42.

1. Adapter M42/Canon EOS z potwierdzeniem ostrości. Używany, sprawny w 100%. Cena 45 zł z moją przesyłką.

2. Konwerter x2/ M42. Niemiecki, ponoć kopiowany na Carl Zeiss. Używany. Stan BDB. Soczewki bez najmniejszej mikroryski, powłoki bez uszkodzeń. Cena 45 zł z moja przesyłką.

3. Pierścienie M42 do makro. Panagor- Made in Japan. Trzy sztuki, w różnych długościach. Używane. Stan BDB. Cena 50 zł z moja przesyłką.

 

 

Zapraszam :)

konw1.jpg

KONW2.jpg

panagor1.jpg

panagor2.jpg

adapter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pozostałości, które zostały mi po obiektywach M42.

 

1. Adapter M42/Canon EOS z potwierdzeniem ostrości. Używany, sprawny w 100%. Cena 45 zł z moją przesyłką.

 

2. Konwerter x2/ M42. Niemiecki, ponoć kopiowany na Carl Zeiss. Używany. Stan BDB. Soczewki bez najmniejszej mikroryski, powłoki bez uszkodzeń. Cena 45 zł z moja przesyłką.

 

3. Pierścienie M42 do makro. Panagor- Made in Japan. Trzy sztuki, w różnych długościach. Używane. Stan BDB. Cena 50 zł z moja przesyłką.

 

 

Zapraszam :)

 

Hej

 

Wezmę adapter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.