Skocz do zawartości

ES 14, statywy, filtry


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam:

 

1. Okular Explore Scientific 14mm 82 stopnie wypełniony Argonem. Jest to najnowsza seria. Używany jakieś 5-6 razy. Stan oceniam na idealny. Nie posiadam oryginalnych pudełek ale to raczej nie problem. Cena 480zł + wysyłka 11zł.

 

2. Statyw geodezyjny

Statyw w bardzo dobrym stanie. Wyposażony w aluminiowe łączniki nóg zapobiegające rozjechaniu.

 

Wymiary:

Długość nóg: 98 cm

Wysokość minimalna 83 cm

Waga 6kg

 

Cena 110zł + wysyłka 18zł.

 

3. Niemiecki statyw Linhof z głowicą kulową.

Statyw w bardzo dobrym stanie. Wykonanie jest naprawdę bardzo solidne. Posiada wysuwane teleskopowo nogi z możliwością blokady w dowolnym położeniu. Kolumna centralna wysuwana, brakuje jedynie "wajchy" jednak nie jest to problemem. Kolumnę można bez problemu regulować w kierunkach góra-dół. Nogi statywu zakończone są szpikulcami, które można wbić w ziemię co zwiększa stabilność. Głowica bardzo solidna. Wieszałem na niej Canona 40D z Tairem 300mm lub Sonarrem 300 a także mały teleskop 80/400. Ogólnie moim zdaniem statyw bardziej stabilny niż manfrotto 180, który jakiś czas temu sprzedawałem.

 

Wymiary:

Długość nóg po złożeniu: 67cm

Długość nóg z głowicą: 80 cm

Maksymalna wysokość: 120 cm - z wysuniętą kolumną centralną 155 cm

Minimalna wysokość: 60 cm

Waga: 2,8 kg

 

Cena 140zł + wysyłka 16zł.

 

4. Filtr zielony oraz niebieski z zestawu fotograficznego MEADE. Filtry w bardzo dobrym stanie. Cena za sztukę 20zł + wysyłka 6zł

 

ES1.jpg

ES2.jpg

ES3.jpg

ES4.jpg

linhof1.jpg

linhof2.jpg

linhof3.jpg

linhof4.jpg

linhof5.jpg

geodezyjny1.jpg

geodezyjny2.jpg

geodezyjny3.jpg

geodezyjny4.jpg

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.