Skocz do zawartości

Sprzedam lornetki


astroamator1

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza to United Optics BA8 15x70,stan bardzo dobry mechaniczny i optyczny,kolimacja poprawna,cały komplet walizka,lornetka,zatyczki,adapter statywowy,cena 850zł plus wysyłka.Mile widziany odbiór osobisty.

Druga to Helios Apollo 28x110,stan techniczny i optyczny bardzo dobry,małe otarcia na pręcie i na obudowie,przytarte napisy,gorzej troszkę z walizką,welur w środku się poodklejał,ale myślę że zdążę wykleić nowym.Kolimacja poprawna,ostrzy z około 100 metrów.Cena to 1800zł plus wysyłka,chociaż wolałbym odbiór osobisty.Rozważam również sprzedaż Nikona Action 8x40 EX,stan dobry optyka bez skazy w zestawie lornetka zatyczki i pokrowiec.

Zainteresowanym wyślę więcej zdjęć w lepszej rozdzielczości,możliwość przetestowania lornetek na miejscu.

PS.zapomniałem napisać że do 28x100 posiadam parkę filtrów Baader uhc-s oraz parkę Baader Fringe-Killer w oprawie 1,25",filterki można wkręcać przed okularki,bo lorneta posiada gwint filtrowy.Można nabyć w zestawie za dodatkową opłatą.

DSC06858.JPG

DSC06863.JPG

DSC06869.JPG

DSC06866.JPG

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja na UO 15x70 do przyszłego tygodnia.

Możliwa zamiana 28x110 na refraktor ED z dopłatą.

kilka fotek 28x110 w związku z pytaniami o kształt źrenicy wyjściowej.Na pytanie czy był robiony test latarkowy,zrobiłem teraz w/g opisu z internetu i wychodzi mi że jest 109mm czynnej średnicy obiektywu.

DSC06869.JPG

DSC06874.JPG

DSC06875.JPG

DSC06876.JPG

DSC06877.JPG

DSC06887.JPG

DSC06888.JPG

Edytowane przez astroamator1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.