Skocz do zawartości

Refraktor Meade 150/1200


astroamator1

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dorobiłem się ED120,na sprzedaż idzie refraktor Meade 150/1200,refraktor w stanie dobrym,trochę rysek i obtarć,optyka również w stanie dobrym trochę mikrorys nie mających wpływu na obraz.Pod względem aberracji chromatycznej to tylko ED jest lepsze.Miałem kilka refraktorów prawie jednocześnie więc miałem porównanie.Szyna montażowa jest rozpiłowana pod EQ6.Naklejka widoczna na zdjęciu została usunięta,ponieważ znajdowała się w miejscu gdzie planowałem skrócić tubę pod bino-nasadkę,ale po zastanowieniu dorobiłem sobie krótszy tubus a ten został nietknięty.Miałem gdzieś do niego szukacz 8x50,ale używałem swojego a tamten gdzieś się zawieruszył,możliwe że nawet został sprzedany,jak znajdę to dołożę.Cena to około 1400zł,najlepszy byłby odbiór osobisty bo nabywca maiłby możliwość porównania z TS 150/900 i z ed120.Jest do niego również skrzynia transportowa wykonana ze sklejki

DSC07316.JPG

DSC07326.JPG

DSC07327.JPG

DSC07328.JPG

DSC07332.JPG

DSC07322.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.