Skocz do zawartości

Celestron SkyMaster 15x70 idealny stan


21szpak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z racji zakupu lornetki 20x80 muszę rozstać się z nieco mniejszą Celestron SkyMaster 15x70

 

Lornetka w idealnej kondycji komplet dekielków, szkła perfekt bez skaz, zarysowań itp.

 

Do lornetki dokupiłem szeroki i wygodny pasek na szyję firmy NIKON.

 

Cena lornetki 200zł (wysyłka w cenie)

 

Z lornetka jest oczywiście mocowanie do statywu którego akurat nie ma na zdjęciach.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

1.jpg

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy napisałbyś kilka słów o lornetce 20 x80 jakie daje obrazy czy warto ją kupic

 

Pod ciemnym niebem daję dużo frajdy, widać M31 z przyległą do niej M32 tej drugiej w 15x70 nie zobaczyłem. Ale to kwestia dyskusyjna bo nie patrzyłem w ten sam dzień.

Jedyna wada to jej ciężar. Ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod ciemnym niebem daję dużo frajdy, widać M31 z przyległą do niej M32 tej drugiej w 15x70 nie zobaczyłem. Ale to kwestia dyskusyjna bo nie patrzyłem w ten sam dzień.

To raczej kwestia ciemniejszego nieba. Ja w swoim DO StarLight 15x70 z balkonu nie widzę M32 ale klika km za miastem już bez problemu jest widoczna. A ta 20x80 którą posiadasz to też celestron?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.