Skocz do zawartości

Sprzedam Bresser Messier 152s z montażem Meade LXD75


Łukasz K

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż trafia zestaw achromat Bresser Messier 152s zmodyfikowany o solidny wyciąg Baader Steeltrack 3" plus montaż Meade LXD 75.

 

Zestaw kupiony w 2011 roku w sklepie Astozakupy.pl

 

Optyka tuby w tanie idealnym - bez rys ani smug, czysta i skolimowana. Na tubie widać lekkie otarcia i odprysk lakieru wynikające z normalnego użytkowania. Wszystko widać na załączonych zdjęciach.

 

Montaż sprawny technicznie, nie był przeze mnie rozbierany bo nie mam do tego smykałki i nie chciałem niczego popsuć. Montaż został jedynie usztywniony (skasowane luzy) w sklepie, w którym go kupiłem. Montaż również posiada rysy i otarcia wynikające z normalnego użytkownia - wszystko na zdjęciach.

 

Podkreślę wymianę dosyć kiepskiego - oryginalnego wyciągu na porządny, bardzo sztywny wyciąg Baader Steeltrack 3", który ma mikrocuser oraz rotator, którą zleciłem w Astorkraku. Sam wyciąg plus jego montaż podwoił wartość tuby.

 

Cena, którą chcę otrzymać za całość to 3500 PLN.

 

Więcej zdjęć prześlę zaintersowanym.

 

Priorytetem jest dla mnie sprzedaż całości.

 

Ze względu na duże rozmiary i masę zestawu, preferuję odbiór osobisty.

 

Zestaw mogę dostarczyć w promieniu 100 km - do uzgodnienia.

 

 

 

 

 

SANY0001.JPG

SANY0003.JPG

SANY0004.JPG

SANY0006.JPG

SANY0008.JPG

SANY0009.JPG

SANY0012.JPG

SANY0013.JPG

SANY0033.jpg

SANY0035.JPG

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.