Skocz do zawartości

EQ5 - idealny do początkującego entuzjasty


pki1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Sprzedam kompletny montaż EQ5.

Montaż praktycznie nie nosi śladów używania, choć niedługo stuknie mu jubileusz od czasu kiedy go kupiłem.

Używany był głównie balkonowo i ogrodowo do obserwacji i planetarnego foto. Wieszałem na nim MTO 1000 i Tała 100.

Sprzedaję bo przesiadam sie na coś o większym udźwigu.

 

W komplecie praktycznie wszystko co można dla takiego montażu kupić:

- Solidny statyw z półeczką na akcesoria

- Dwie przciwwagi po 5 kg

- Lunetka biegunowa

- Napęd w dwóch osiach z pilotem CELESTRON

- Dovetail

 

Stan oceniam na bardzo dobry. Jedyne co się może rzucić w oczy to pęknięty plastik na jednej śrubie dociskowej przeciwwagi (widoczne na zdjęciu).

Odkryłem to parę lat temu i nie zauważyłem żadnego wpływu na siłę docisku śruby. Plastik trzyma się twardo metalu a pęknięcie prawdopodobnie zostało zrobione jeszcze zanim go kupiłem.

 

Cena jaka mnie interesuje to 1500 PLN do niewielkich negocjacji.

Ponieważ nie mam do niego kartonów preferuję odbiór osobisty w okolicach Piaseczna. W rozsądnych odległościach mogę rozważyć dowiezienie sprzętu.

 

Chętnych zapraszam na priv.

 

Piotrek

 

DSCN0572.jpg

DSCN0573.jpg

DSCN0574.jpg

DSCN0575.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oferta nadal aktualna.

 

Ponieważ były pytania na pv dlaczego preferuję odbiór osobisty więc wyjaśniam że dla "mojego lepszego samopoczucia" że nie zdarzy się coś na co ja nie mam wpływu :-) i dla bezpieczeństwa przesyłki.

Jestem pierwszym właścicielem montażu, ale kartony i styropiany wyrzuciłem w czasie przeprowadzki.

Mogę pozawijać go obficie w folię bombelkową i papiery jednak styropianów nie stworzę :-(.

 

Zapraszam bo montaż jest na prawdę w bardzo dobrym stanie.

Piotrek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.