Skocz do zawartości

[S] EOS 100d Body, Filtr słoneczny 160mm


AstroLutek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na sprzedaż mam:

 

1. Body Canon 100d w idealnym stanie - wygląda jak nowy i robi przepiękne fotki - przebieg około 5-7tyś. zdjęc (muszę sprawdzić dokładnie) - Wszystko sprawne. Możliwościami zbliżony do 700d ale sporo mniejszy. Dotykowy ekran ułatwia obsługę zwłaszcza przy zoomowaniu na liveview celem ustawienia poprawnie ostrości 5640dc6dbc8ce_01Smile.png Aparat jest jeszcze na gwarancji do sierpnia - kupiony w cyfrowe.pl - karta gwarancyjna oraz paragon zakupu w zestawie jak i instrukcja obsługi, CD, pasek na szyje, dekielek bagnetu, oryginalna bateria i ładowarka oraz druga ładowarka na 12V. Na jednym ładowaniu udało mi się zrobić 1300 zdjęć.

 

Aparat współpracuje z Magic Lantern

 

Cena 900zł myślę że będzie dobra dla obydwóch stron.

 

2. Filtra słoneczny w aluminiowej oprawie 160mm. Stan idealny. Oryginalne opakowanie, wszystkie śruby dociskowe w zestawie.

 

Dokładnie taki: http://teleskopy.pl/product_info.php?cPath=32_47_112&products_id=2570&lunety=Filtr_do_obserwacji_S%B3o%F1ca_ND5_w_metalowej_oprawie_fi_=_160_mm

 

Cena 150zł

 

Fotki zamieszczę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.