Skocz do zawartości

Włamanie na moje www :(


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie i ty Ati i dlatego przepraszam jeśli tym moim zacytowanym postem wprowadziłem cie w błąd

Obeznany nieobeznanego wprowadza w błąd :wink:

NIESTETY ALE BEZ ZŁAMANIA HASŁA NIE MOŻNA WEJŚĆ NA SERWER OBCEGO

Chyba się nie rozumiemy. Więc spokojnie. Skoro stronka kolegi zostala zmieniona pod względem treści to wniosek z tego taki, że ktoś zna haslo kolegi :wink:

Jeśli ktoś zna haslo kolegi to może zmienić haslo na inne :wink:

Jeśli ten ktoś juz zdola zmienić haslo to kolega posiadacz stronki nie bedzie mial do niej dostepu administracyjnego :wink:

Skoro kolega posiadacz stronki posiada domene (prv.pl) to zawsze może zmienić przekierowanie na inny adres. Więc zmiana serwera nie zrobi większego problemu.

Może nie przeczytalem calego wątku zanim wyslalem pierwszą wiadomość. Przepraszam. Ale chyba nie ma sensu walić się młotkiem po głowie ponieważ to znacznie zapewne pogarsza samopoczucie :wink:

 

Tak wszystko się zgadza tylko w najprostyszych procedurach zmiany hasla, jest pytanie np. co? odp. NIC. więc znając to można zmienić hasło spowrotem. ;)

Czyli zmiana sewera nic nie da. Najlepiej zapytać się na oc-forum. :)

 

PS. Mozilla i tak nie jest dobrą wyszukiwarką. Pozatym brałem się za to wtedy bez odpowiedniej wiedzy. A teraz nie mam czasu tego zrobić. Pozatym nie moglem ustalic czy embed dziala dobrze ponieważ mozilla mojego kolegi niewlasciwie aktualizowala Plugin Flasch. :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS. Mozilla i tak nie jest dobrą wyszukiwarką.

 

1. Mozilla wyszukiwarka? LOL

2. Tym razem niech bedzie, ale nie grzesz wiecej

3. A co jest wg Ciebie dobra przegladarka? Opera? Rozumiem Operowcow, tez dobry program, ale wole Mozz.

A moze dziurawy jak ser szwajcarski MSIE ze wszystkimi swoimi wadami? :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS. Mozilla i tak nie jest dobrą wyszukiwarką.  

 

1. Mozilla wyszukiwarka? LOL

2. Tym razem niech bedzie, ale nie grzesz wiecej

3. A co jest wg Ciebie dobra przegladarka? Opera? Rozumiem Operowcow, tez dobry program, ale wole Mozz.  

A moze dziurawy jak ser szwajcarski MSIE ze wszystkimi swoimi wadami? :lol:  :lol:

 

juz wole Opere. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, pytanie do znawcow. Co ma Mozz do Netscape'a? Bo interface jest baaardzo podobny.

 

Znawcą nie jestem. Ale z tego co mi wiadomo to: Netscape = Mozilla = Firefox ;)

Pewnie ten sam silnik, inna oprawa. Ja polecam tego ostatniego czyli Firefox ;)

Coprawda niema tyle bajerów co np. mozilla ale jako przegladarka sprawdza się doskonale. No ale panowie to już chyba jest lekko off topic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, pytanie do znawcow. Co ma Mozz do Netscape'a? Bo interface jest baaardzo podobny.

 

Znawcą nie jestem. Ale z tego co mi wiadomo to: Netscape = Mozilla = Firefox ;)

Pewnie ten sam silnik, inna oprawa. Ja polecam tego ostatniego czyli Firefox ;)

Coprawda niema tyle bajerów co np. mozilla ale jako przegladarka sprawdza się doskonale. No ale panowie to już chyba jest lekko off topic :roll:

 

Jako klient mailowy tez jest dobra, i jako chat IRC tez. Moze nie jakies super wymyslone bajery, ale podstawowe rzeczy sa :)

 

a co do offtopica: to jest hydepark, tu sie mowi co chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.