Skocz do zawartości

[ Giełda / Okulary ] LVW 8, 13 i 22


Qbszon

Rekomendowane odpowiedzi

LVW 8, 13 i 22


Na sprzedaż okulary których nikomu przedstawiać specjalnie nie trzeba. Generalnie chyba jedyne zakupy, których przez całą swoją przygodę z astronomią nie żałowałem ani przez moment. Okulary oczywiście używane, niejedno zadupie ze mną zwiedziły, także ryski na obudowach się trafią, ślady używania widać na muszlach ocznych (szczególnie w 13, chyba poprzedni właściciel wywijał?), jest też trochę paprochów bo nigdy ich nie czyściłem, co najwyżej przedmuchiwałem. Zatyczki górne oryginalne wszystkie, dolna tylko w 22 mm, reszta ma zamienniki ale spełniające swoją rolę. Brak pudełek.

w przypadku 8 i 13 mm nie byłem w stanie się do niczego doczepić, dlatego cena za sztukę 650 złotych polskich

robiąc zdjęcia 22mm zauważyłem pod światło ryski na przedniej soczewce, w ilości sztuk 3, z czego 2 chyba udało mi się uchwycić na załączonym zdjęciu. Możecie wierzyć lub nie, ale mając okular 3 lata i używając głównie jego zauważyłem je postanawiając go sprzedać, także taki właśnie mają wpływ na obserwacje. Nie chce mieć na samo zejście ze sceny rabanu z jakimś purystą, więc uczciwie o tym informuję i dlatego cena niższa - 500 złociszy (moim zdaniem żart, ale rynek zweryfikuje)

Gorąco polecam odbiór osobisty w Krakowie lub Częstochowie (jestem co 2-3 tygodnie) - zawsze można zobaczyć i ocenić samemu

W innym przypadku do cen należy doliczyć koszt wysyłki (czym tam sobie kupujący wybierze)

Pzdr


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.