Skocz do zawartości

Runtime error 226 at 00001F10


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jest to "TLS initialization error" ale co to TLS? Mało opisany jest ten błąd, wnioskuję więc, że to rzadkie zjawisko, o wiele częściej występują runtajmy 200, 207 i 216

 

napisz coś więcej tj. kiedy wyskakuje...

u mnie też w registaxie czasem wyskakują ciekawe rzeczy - podczas stackowania klatek jak coś programowi jakaś klatka nie pasuje to wylatuje błąd (tylko nie pamiętam jaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki komunikat się pojawia i "OK", klikam w to "OK" i tak można bez końca. Pojawia się kiedy puszczam stakowanie 400 obrazów tak po wykonaniu ok 50 staków (jeżeli można tak powiedzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa to u mnie też to czasem wylatuje (na razie zauważyłem tylko w przypadku, gdy jest włączona opcja 'expand image')

 

u mnie pojawia się okienko z błędęm, ale okno programu nadal reaguje, więc odznaczam tą klatkę, na której program się sypie (z listy klatek do stackowania) i uruchamiam stack od nowa - okienko z błędem znika, a jeżeli program nie wyleci na innej klatce to wszystko gra... dobra rada - zapisuj projekt po wybraniu klatek do stackowania, jak się registax wysypie tak, że już nie będzie chciał powstać to przynajmniej zaoszczędzisz trochę pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.