Skocz do zawartości

Teleskop Newton 200/800 F4 Soligor mt800 / 8 cali


bobitsu300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedam w dobrym stanie teleskop newtona ktory z 2 miesiace temu kupilem od znajomego teleskop jest dobrej jakosci jest to porzadne wykonanie nie tania chinszczyzna dlatego wydaje mi sie ze warto teleskop ma jedna wade przy wyciagu ma delikatne zagniecenie, jednak w zadne sposob nie wplywa to na jakosc obrazu a koliminacja trzyma bez problemu nie wiem czemu niektórzy tak twierdza ze trzeba czesto ustawiac koliminacje w newtonach F4 Ja ustawilem raz i trzyma ja caly czas oczywiscie teleskop jest przenoszony w sposob delikatny do teleskopu dorzucam koliminator optyczny nie przyda mi sie wole korzystac z lornetki 2x100 ktora niedawno kupilem daje mi przepiekne obrazy 3d a do duzych powiekszen mam sct 10 dlatego ten newton nie jest mi potrzebny lezy juz jakis czas od momentu zakupu lornetki szkoda zeby sie marnowal stojac w kacie cena jaka moge zaproponowac to 700zl z kliminatorem oraz redukcja 2/1,25.
Oczywiscie mile widziany odbior osobisty.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.