Skocz do zawartości

Szukam mp3 w sieci


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A wszystko zaczyna się w miejscu, gdzie zderzają się cena nośnika (ponoć ok. 27 groszy) i cena gotowej płyty audio (średnio 55 zł). Za dużo gęb do wykarmienia po drodze. Piractwo fonograficzne zatem było, jest i będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nawet jakby kosztowało 2 zł zamiast 55 zł to itak było by piractwo.

Problem polega na tym że byle "artysta" może nagrać byle co , a odpowiednia promocja załatwi reszte. Potem dres może kupić do swojego merola sample by oprócz cichego brum brum brum silnika, dobiegało z bagażnika głośnie umck umck umck.

 

To jest cywilizacyjna paranoja

Nie jakość a ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 3 grosze a moze wiecej ....

 

1. Kaza poszloa w prywatne rece

2. Pojawilo sie na niej kupe trojanow udajcych very "uzyteczne" rzeczy typu key generatory cracki etc.

3. Coraz wiecej utworow zawiera tylko jedna zwrotke :) taka wersja demo

4. Niektore pliki sa celowo uszkadzane - np. sciagsz obraz plyty - wypalasz sobie

instalujesz a tu kupa - na np 81% program oznajmia ze "cannot read the source"

a pliczek normalnie mozna wyciagnac oraz np. wyedytowac

5. jezeli komus sie kaza podoba radze przejsc na imesha - dziala podobnie i na razie mniej syfu

6. Mozna sprobowac edonkeya or emula -> dokladnie przeczytac manula i pamietac ze musza byc otwrte odp. porty

7. jest jeszcze direct connect :D

8. wystarczy

pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...by oprócz cichego brum brum brum silnika, dobiegało z bagażnika głośnie umck umck umck.

 

niekoniecznie instalowanie takiego sprzętu w samochodzie służy takim celom, sam wiesz Łukaszu, że prawie każda trasa ze mną to jak wieczór konesera :D

 

pozdrawiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wieczór konesera dla Ciebie i pasażerki obok. Dla tego na tylnym siedzeniu to jest koszmar konesera :P

A tak na serio to nie miałem Ciebie na myśli. Bo ty puszczasz na zmiane to co Ja Ci podrzuce oraz Janka Sztrausa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wieczór konesera dla Ciebie i pasażerki obok. Dla tego na tylnym siedzeniu to jest koszmar konesera :P

A tak na serio to nie miałem Ciebie na myśli. Bo ty puszczasz na zmiane to co Ja Ci podrzuce oraz Janka Sztrausa :)

 

Czy sugerujesz że pasażerka słucha beznadziejnej muzyki,a a ja nie mam gustu i słucham tylko tego co ty mi podsuniesz?

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.