Skocz do zawartości

Zamienie pare drobiazgów-porządki swiąteczne


astroamator1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zamienie przedmioty które są mi zbyteczne,widoczne na zdjeciach.Nie będę wymieniał co tam jest,jeśli ktoś będzie czymś zainteresowany,proszę o kontakt.Najchętniej chciałbym,żeby wszystko poszło w jedne ręce i z odbiorem osobistym.Mam jeszcze dwa jakieś statywiki drewniane,lunetę własnej produkcji 150/1200 na bazie obiektywu MEADE z mocowaniem ATM na metalowym statywie 1,75" wraz z nasadką bino WO,która to też była przeze mnie modyfikowana,są dwa barlowy 1,6x i 2,0x-obecnie u Andrzeja CH( na zdjęciach widać tylko pudełko,reszta na porzyczkach,zdjęcia dodam jak wróci do mnie).Być może do sprzedania będzie lorneta kątowa 20x88 SEMI APO APOGE.,lornetka Bushnell Legend seria "L" 10x42,luneta Celestron Ultima 100mm kątowa do której mam dwa obiektywy-achromat i drugi wersja ED(oryginał Celestrona).Jak coś jeszcze znajdę bedę dopisywał i dokładał zdjęcia.Przedmiotem zamiany może być sprzęt audio VINTAGE,najlepiej lampowy.Na razie za pojedyncze rzeczy nie będę się zamieniał,poczekam trochę może będzie osoba która będzie zainteresowana większością(pierszeństwo).Zainteresowanym podam numer telefonu.

DSCF0033.JPG

DSCF0036.JPG

DSCF0038.JPG

DSCF0039.JPG

DSCF0040.JPG

DSCF0041.JPG

DSCF0042.JPG

DSCF0043.JPG

DSCF0044.JPG

DSCF0045.JPG

DSCF0046.JPG

DSCF0047.JPG

DSCF0048.JPG

DSCF0049.JPG

DSCF0051.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.