Skocz do zawartości

[S] Skyguider + opcjonalnie statyw z głowicą


Qbszon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, do sprzedania iOptron Skyguider. Fajny mobilny sprzęcik, można cały fotograficzny zestaw znieść do samochodu 'na raz', ale jednak potrzebuję czegoś większego. Kupiony rok temu tu na forum, sprzedaję za tyle samo co kupiłem (sorry panowie, inflacja). Wszystko bangla, w zestawie to co fabryka dała, normalne ślady użytkowania (od śruby zaciskowej na pręcie przeciwwagi, itp). GDYBY ktoś chciał, to mam też do sprzedania taki statyw z taką głowicą https://www.cyfrowe.pl/aparaty/statyw-manfrotto-befree-alu-twist-czerwony.html (kupiony nowy również rok temu) - głowica jest supcio, statyw też trzyma wszystko bez problemu ALE jednak nogi to nie stalowe rury, więc trochę się 'telepie'. Dlatego nie wciskam go na siłę w zestaw, ale jak coś, to jest ;) Gdyby ktoś chciał więcej zdjęć - pisać

Skyguider - 1700

 

Statyw+głowica - 650

 

Aaa - ogólnie to jestem leniwym prosięciem, więc na chwile obecną odbiór osobisty w Krakowie, później ewentualnie zastanowimy się nad jakąś wysyłką.

skyguider2.jpg

skyguider1.jpg

Edytowane przez Qbszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.