Skocz do zawartości

Dlaczego


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego polski sejm , rząd ,prezydent , rpo , sądy , prokuratura media nie reagują czyli przyzwalają na łamanie podstawowych praw zagwarantowanych w konstytucji . Na co dzień jest dużo przykładów . Interesuje mnie jeden . Dlaczego emerytowany specjalista z KW Milicji może podmieniać akta , dlaczego nadal są dyspozycyjni sędziowie , prokuratorzy , pracownicy sądowi co mu ułatwiają , Byli cały czas i sa nadal . W glorii zasług . Wzajemnie się chroniący . Dlaczego politycy są cicho czyli przyzwalają .

Może dlatego , że tak jak Bolek co w 1972 r podpisał lojalkę inni też podpisali ,

Zbigniew Wyszyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek :D

Rozumiem,ze masz na mysli ten stary kawal:

"-Co zrobic ,zeby w Polsce bylo lepiej??

-Powywieszac wszystkich komunistow,populistow,katolikow,lobbystow,politykow(niepotrzebne skreslic) i pomalowac szyny kolejowe na zielono!

-Co?? Pomalowac szyny na zielono??Ale DLACZEGO??

-Ale dlaczego nie pytasz oto pierwsze. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę aby było lepiej tylko normalnie .

Tamto to fajna pętelka. :D Tak jak mamy teraz .

Kiedyś był prok. Wyszyński . Nadal stosują w Polsce jego metody pracy . " Dajcie człowieka , a paragraf znajdę "

Jakoś świat zakręcił mnie w okół takich prokuratorów i sędziów , samo to się przypętało , jestem tylko obserwatorem . Może mam to naprawić ?

Potrafię udowodnić ,że w wymiarze sprawiedliwości jest takie bagno jak w 56 . W szczególności na Śląsku . Dlatego ważne stołeczne afery tam wyjaśniają :D:D

Są też prawdziwi niezawiśli , ale cisi w obawie o stanowisko czy karierę dzieci .

Może to z racji nazwiska . Wyszyński Zbigniew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna pękać zmowa milczenia w wymiarze sprawiedliwości .

Gdańsk , Częstochowa - układowe procesy już są znane . Jak pojawią się Katowice to zdziwicie się wielkością powiązań - na całym Śląsku są macki tej ośmiornicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Zbig zostań anonimowym informatorem jakiejś prawdomównej poczytnej gazety, która nie boi się prawdy? Nie wiadomo tylko, jak daleko te macki sięgają...

Drugi pomysł: dać się poznać publicznie przez założenie partii politycznej. Publicznej osobie już nie tak łatwo podciąć skrzydełka jak prywatnej, a założenie partii to nie ujma na honorze, jeśli jej cele są szczytne.

Trzeci pomysł: opisać wszystko i wydać w postaci książki w jakimś niezależnym Wydawnictwie.

Czwarty pomysł: zaprosić do siebie redakcję którejś stacji TV żeby nakręcili program typu "sprawa dla reporterów".

Niektóre z tych pomysłów (wszystkie?) być może są do bani, ale trzeba coś robić. Mieć taką wiedzę o tych wszystkich s........syństwach i nie wykorzystać jej do ich zwalczania to grzech. Metod walki naprawdę można znaleźć sporo i to takich, gdzie nie trzeba się ujawniać. W sumie nie ważne, czy walczysz z otwartą przyłbicą czy nie, ważny byłby tutaj skutek.

Jest jescze jedno "ale"....: zależy ile masz do stracenia, bo nigdy nie możesz być pewnym anonimowości niestety...

No cóż, ryzyko...

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.