Skocz do zawartości

To jak jest z Everest L12x60WA??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ostatnimi czasu dość często mówi się o tej lornetce, jednakże nigdzie nie moglem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na nurtujace mnie pytania:czy warto, a jak nie to co zamiast niej o podobnych parametrach. Zależy mi na dość jasnej lornetce, którą można zabrać wszędzie i prowadzic obserwacje z reki. Oczywiście cena do 400zł.

Z góry dziękuję,

Zigurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem z rozmów na temat tej lornetki, że jak na swoją klasę cenową jest to produkt który można kupić. Jeśli masz większe pieniądze to możesz myśleć o 20x60 ale tylko ze statywem lub 26x70 za jeszcze większe pieniądze. Tak, że moim zdaniem nic lepszego za te pieniądze nie kupisz a lornetka - oprócz wątku króry poruszyłem na temat waskiego rozstawu okularów- koniecznie to sprawdź przed zakupem bądź po zakupię (sprzedaż wysyłkowa pozwala ci do 10 dni odesłać towar) - jest lornetką którą można sobie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Everesta wysylkowo, bo mozesz sie przejechac. Jest to

lornetka godna polecenia tylko i wylacznie, gdy mozesz ja obejrzec

przed kupnem. Kolega ktory dostarczyl nam lornetke Everesta do

testow (poczytaj na http://www.camk.edu.pl/~olech/lornetki/)

kupil Everesta wysylkowo i dostal sprzet, ktory ze wzgledu na duzy

astygmatyzm w jednym tubusie, jest watpliwy do zastosowan astro.

Caly czas ma sie wrazenie jakby lornetka byla rozogniskowana.

 

Pozdrawiam,

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.