Skocz do zawartości

Mistrzowie fotografii


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.jeffascough.net :o

 

Jeff Ascough Coś dla tych, którzy uważają, że fotografia ślubna to tylko kotleciarstwo, chałturzenie.

 

Koleś foci Leicami M6, na ślubie dyndają mu cztery korpusy z różnymi stałkami , śmisznie to wygląda.

 

m6-motor.jpg

Edytowane przez MateuszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja popre ziomala > od lat jedym z moich ulubionych fotografów jest Peter Lindberg, który jak się okazuje urodził się w Lesznie....

 

http://www.peterlindbergh.com/

 

ps. Leszno wpisało się conajmniej jeszcze jednym ważnym dla fotografii wydarzeniem. Żyjący w Lesznie Ottomar Anschutz wynalazł coś co prawie każdy z nas ma w aparacie - migawkę szczelinową !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
no to ja popre ziomala > od lat jedym z moich ulubionych fotografów jest Peter Lindberg, który jak się okazuje urodził się w Lesznie....

 

http://www.peterlindbergh.com/

 

ps. Leszno wpisało się conajmniej jeszcze jednym ważnym dla fotografii wydarzeniem. Żyjący w Lesznie Ottomar Anschutz wynalazł coś co prawie każdy z nas ma w aparacie - migawkę szczelinową !

Dzięki za ta wstawke... :notworthy:

Do Leszna mam blisko a tu taka niespodzianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

no tak wszystko to fajnie ale nie ma to nic wspolnego z caloksztaltem sztuki fotografowania, wasze wymionione nazwiska fotografow znam np. wszystkie z niektorymi znam czy znalem sie osobiscie, ale to i tak nic nie mowi po co ta strona jest, nawet jakby Helmut niuton, czy jeszcze paru wspolczesnych tu dodac, poco komu pianie zachwytu nad kims, co jest tylko czastka fotografii, ok gdy masz do 15 lat to mozesz miec kilka swoich typow , tak czesto zaczyna sie milosc do fotografi , sztukki, jazdy rowerem i inne takie , (wybryki) po jakims czasie stwirdzasz jednak ze nic tam nie ma tworczego , ze wiekszasc, sam mozesz , zrobic, ze wlasciwie, inni (mistrzowie dali ci poprostu glod szukanie, i poczucie estetyki

aczywiscie ich estetyki, co nie znaczy ze sie z taka mamy zgadzac , a przesto mamy byc gorsi, niema tu Reona z ptrgi, a ktory dla mnie siedzalbylby na pierwszym miejscu , a aparat urzywa nie zawsze

niema , i . , wszystko jedno , tak naprawde , niewidze w swym zyciu tak naprawde nawet jednej postaci , ktora ja bym umiescil, mam na mysli wsrod zyjacych,

siechu warte i tez smutku, mysle ze kazdy z was powinien wywalic czlowieka z glowy jako symbolu, a bardziej wziac sie za siebie, przeciez nie wykluczone , a nawet pewnwe ze paru zwas, jest , albo bedzie jeszcze bardziej slawny od osub zamieszczonych, a podrugie , czy o slawe nam chodzi ?? chyba nie , chodzi nam o wymiane pogladow, ale naszych naszych technk , ajkich uzywamy . co robimy , twozymy , a nie tylko pare nazwisk , jak saudek, czy niezyjacy juz Adams ktory tak naprawde mnie fascynowl tylko za swoj powiekszalnik, z setka zarowek, do celow ??, dla wielu znas oczywistych, gdzie nawet teorja scheinflucha, przez wielu z nas stosowana, przewyzsza prace samego Herr Seinflucha ktory poza jej opatentowaniem sam nie stworzyl dobrego zdiecia

 

 

milego dnia i samoksztalcenia nie tylko na paru (dupkach uznanych przez , komiczny swiat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.