Skocz do zawartości

Informacja oficjalna


Adam_Jesion(BOT)

Rekomendowane odpowiedzi

No i wlasnie spadlem z krzesla. Zupelnie nie rozumiem co sie stalo. Jak Bartek mogl wyciac taki numer uzytkownikom forum?

Niestety dowodzi to tego, ze zupelnie nie zrozumial tego o czym rozmawialismy.

 

Forum zostalo postawione testowo (14 dni). Zostawil nas na lodzie, bo teraz wszystko trzeba na szybko startowac. Przykre to i w zasadzie az trudno sie o tym mysli.

 

W zwiazku z tym zajsciem po konsultacji z Rada Starszych ustalilismy w stepnie, ze powolamy rade do zarzadzania, aniministrowania forum.

 

Wstepna lista to: PiotrZ, EL Capitano , Mirek Krasnowski , Krokodyl, Willand (o ile się zgodzi), Oskar i kolejne wakaty do uzgodnienia.

 

Oczywiscie nie wszystkie osoby o tym wiedza, wiedz czekamy na ich opinie.

 

To tyle w sprawie administrowania.

 

Sprawa samego engine'u. Specjalnie do testow i zabawy wystawilem alternatywny engine innej firmy. Jest on najbardziej rozbudowany ze wszystkich, ale wymaga podjecia decyzji, czy idziemy w strone tego noweg? Kolejne pytanie, czy walczymy z przekonwertowaniem starej bazy do nowego forum, czy zaczynamy od zera? Nie jest to tak wielki problem jakby sie wydawalo, bo juz tak przeciez wczesniej bylo.

 

I najwazniejsze. Nie jestem wlascicielem tego forum i bardzo prosze o nieprzypisywanie mi tej funkcji. Forum jest wasze, wiec ja tylko to poustawiam od strony technicznej i wracam jako normalny user. Bez pajacowania.

 

Jeszcze jedno. Sprawy sie potoczyly zupelnie nienormalnym trybem, oznacza to, ze trzeba szybko zaplacic. Aby nie zostac z reka w nocniku zaplaca na razie ze swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Jeszcze jedno. Sprawy sie potoczyly zupelnie nienormalnym trybem, oznacza to, ze trzeba szybko zaplacic. Aby nie zostac z reka w nocniku zaplaca na razie ze swoich.

 

Jesion moze zanim rzucisz sie do zaplaty za funkcjonowanie forum skontaktuj sie z ElCapitano z Mirekiem K i J Wilandem czy oby na pewno sa chetni do wspolpracy. Ja uwazam ze jeszcze za wczesnie na organizacje nowego forum. Chyba bardziej nalezaloby sie skupic na ratowaniu obecnej sytuacji a nie na legalizowaniu podzialow.

Takie jest moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sadziles ze ja sobie sam dzialam bez konsultacji. Wszystko jest pod kontrola rady starszych poprzedniego forum i wszyscy dzialamy razem. To Bartek caly czas na starym forum chcial wam pokazac, ze to moj osobisty wybryk. Dla jego nieszczescia wcale tak nie bylo. Ja tylko pociagnalem za sznurki realizacji, ale nie dla siebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sa wazniejsze rzeczy na glowie. Zbiorka pieniedzy zajmie sie ogolnie zaufana osoba, ktora juz sie do tego zobowiazala - Mirek K.

 

Bez pospiechu - wszystko pod kontrola. Na razie musimy dokonczyc procedure uruchamiania forum i wszystkich jego funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sadziles ze ja sobie sam dzialam bez konsultacji. Wszystko jest pod kontrola rady starszych poprzedniego forum i wszyscy dzialamy razem. To Bartek caly czas na starym forum chcial wam pokazac, ze to moj osobisty wybryk. Dla jego nieszczescia wcale tak nie bylo. Ja tylko pociagnalem za sznurki realizacji, ale nie dla siebie!!!

 

ale dlaczego nikt jeszcze z nich sie na forum nie odezwal ?

Ty jestes rzecznikiem tej rady czy co ?

 

Nie zrozum mnie zle ale nie chce mi sie wierzyc ze wszystkim przyszlo tak lekka reka i w zasadzie bez logicznego powodu w srodku nocy zamknac jedno forum i zaraz na to miejsce otworzyc drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji nie ma za bardzo nad czym debatować. Ruszamy z nowym forum bo stare nie działa, po prostu. Spóbujmy ochłąnąć i zajmijmy się tematami merytorycznymi. W końcu tworzymy zgraną grupę i warto to utrzymać. Zbudujmy to forum tak aby nam odpowiadało. To już zlaeży tylko od nas czy się uda. Zapraszam wszystkich do korzystania z forum, skoro jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sadziles ze ja sobie sam dzialam bez konsultacji. Wszystko jest pod kontrola rady starszych poprzedniego forum i wszyscy dzialamy razem. To Bartek caly czas na starym forum chcial wam pokazac, ze to moj osobisty wybryk. Dla jego nieszczescia wcale tak nie bylo. Ja tylko pociagnalem za sznurki realizacji, ale nie dla siebie!!!

 

Zgrzyty na lini Bartek- Janusz jak i Bartek i TY traktowalem i tarktuje jako wsze prywatne sprawy. Takze prosze nie pisz mi co Bartek nam....

bo ja nie jestem zaden Wy. Tak bylo za komuny. Martwi mnie jednak fakt ze soby, ktore darze najwiekszym szacunkiem i zaufaniem jak dotad nie raczyly zawitac na to forum. Jedyna osoba, ktora wypowiada sie w ich imieniu jestes Ty a badzmy szczezry to wzbudza bardziej moje podejrzenia niz zaufanie. Dlatego chcialbym proscic aby Cie abys sprawil ze Ci ktorych rzekomo reprezentujesz zaczeli wypowidac sie osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze Forum zostało opłacone nie za pół roku ale za cały rok od 1.09.2003 do 31.08.2004 . Tak więc nie obawiajcie się że zniknie z soboty na niedzielę . Pozdrawiam wszystkich .

Ps.

Rozliczenia dopilnuje skarbnik Forum ale dopiero wtedy jak emocje opadnš , mamy czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.