Skocz do zawartości

AKCESORIA RÓŻNE NISKIE CENY


Lysy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Oferuję do sprzedaży:

 

1.Diagonal GSO/DO (90%) stan bardzo dobry, sprzęt używany kilka razy.
Popularna kątówka, optycznie nieźle - dokładnie jak popularne 2"SW, ale znacznie lepiej wykonana.
Cena: 150,-

 

2.Diagonal Baader (sprawność 99%). Fantastyczny diagonal, przewyższający optycznie dielektryki WO, TS
i wiele innych. Zbliżony optycznie do diagonali TV. Specjalny clamping wyrównujący oś optyczną na wyjściu okularu 2".
Rewelacyjne wykonanie, perfekcyjne wyczernienie, super jakość optyczna. Stan - nowy (kupiłem do ATM bino ale troszkę jest za duża obudowa).
Cena: 615,- PLN.

 

3.Okular TS 19mm flat field. Niezłej klasy okular o dużym polu, korekcja w partiach środkowych super, polecam do sprzętu od f/5 w górę. Idealny

do maków i sct. Stan niemal idealny.
Cena: 260 PLN.

 

4.Montaż GIRO (topowy model). Perfekcyjnie wykonany montaż o udżwigu do 22kg, wyposażony w duże siodło losmandy, pręt przeciwwagi i
elegancką przeciwwagę ze stali nierdzewnej (tulejowanie-mosiądz). Sprzęt praktycznie nieużywany, ponieważ nie mam już telpa. Pracował
testowo z refraktorem o wadze 12kg - zero problemów, gładkie idealne ruchy. Jest to jeden z najlepszych i najtrwalszych montaży na rynku
w kategorii alt-az. Stan całości - jak nowy.
Cena całości: 1800,- PLN

 

5..Szukacz 8x30GSO - nowy, mocowanie w komplecie
Cena: 60,- PLN

 

6.Nowy pier + top pier firmy Mitek.

W stosunku do standartu u mnie top-pier został wykonany na bardzo
grubych krążkach (miał wisieć duży newton na EQ6 z przeciwwagami).
EQ-6 sprzedałem a pier został icon_smile.gif
W zestawie (3 paczki) jest wszystko do złożenia sprzętu. Pier w kolorze "kość słoniowa",
podobnym jak maluje swoje produkty np. takahashi, lakier proszkowy.
Wykonanie topowe, super jakość. Setup przygotowany pod EG-6.
Do TOP-pier można zamówić u Wykonawcy inny adapter pod własny montaż.
Cena producenta za ten setup wynosiła prawie 1,5k. z transportem.
Proponuję 900,- zł z moim transportem (sprzęt nowy, nie rozpakowany w 3 sporych paczkach).
Nie mam weny twórczej żeby to rozpakowywać do focenia - znawcy i tak wiedzą co to jest.

 

7.WO 2,5x APO - pełne APO, jakość bez kompromisów - optycznie bliska TeleVue P.Mate.

Nieprodukowana już - z powodu wysokich kosztów szkła używanego do jej wykonania.
Stan bardzo dobry, optyka idealna. Sprzęt docelowy.
Cena z wysyłką DPD: 415,- (super okazja!)

 

 

UWAGA: Wysyłka z powodu wyjazdu - po niedzieli.

Pozdrawiam.

 

 

diagonalgso.jpg

diagonalbaader.jpg

ts19mmflatfield.jpg

girobig.jpg

finder8x30.jpg

wobarlowapo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.