Jump to content

Swarogan

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutral

About Swarogan

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Chcę całkowicie usunąć swoją pozycje z Member Map. Niestety trochę techniki i człowiek się gubi . Proszę o pomoc.
 2. http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/co-dzieje-sie-na-tej-gorze/cwexw Czy ktoś z szanownych forumowiczów widział coś ciekawego?
 3. Planuję zakup filtra szerokopasmowego 1,25 cala do Synci 8. Kwota na wydanie to około 300 zł. Niestety nie miałem w łapkach takowych filtrów. Proszę o poradę. Planowałem zakup Oriona SkyGlow. Miałem z nim jednorazowy kontakt. Wrażenia były pozytywne. Niestety jakoś zniknął ze sklepów.
 4. W Katowicach dwa lata temu kupiłem Syntę 8. Kolimacja trzyma do tej pory . Kupiłem też Ultrablocka i lornetkę DO Forest 10x50. Sprzedawca namówił mnie na zakup 8 calowego teleskopu a nie 6 jak planowałem. Różnica wynosiła wtedy jakieś 100zł (z uwagi na promocję). Jestem mu za to wdzięczny. Wybił mi też z głowy inne głupie pomysły. Polecam.
 5. W Chorzowie zakupiłem okular ES 16 i 3 kolorowe szkiełka-osobiście w sklepie. Mam je do tej pory, towar ok. Natomiast w Warszawie obsługa klienta pozostawia dużo do życzenia (byłem tam rok temu). Próbowano wcisnąć mi okular z "dolnej półki" mówiąc, że jest super. W tym samym czasie doradzano innej osobie zakup lornetki 15x70. Człowiek (prawdopodobnie laik) nie rozumiał dlaczego obraz z ręki nie jest wyraźny. Nikt mu tego nie wyjaśnił, mówiono mu o dużych powiększeniach. Mam nadzieję, że obsługa w sklepie poprawiła się od tego czasu. Jak wygląda sprzedaż przez internet nie wiem.
 6. Kupiłem tam dwa lata temu dwa okulary: ES 6,7 i Meade SWA 24. Służą mi do dziś. Dostawa okularu ES się wydłużyła. Pomimo tego jestem zadowolony. Okulary doszły w całości. Ze sklepem miałem stały kontakt telefoniczny. Polecam.
 7. "Akademia pana Kleksa" i "Podróże pana Kleksa". Były w nich elementy fantastyczno-naukowe. No i pastacie takie jak Golarz Filip i Wielki Elektronik . Lepsze niż Lord Vader. Filmy z dzieciństwa.
 8. Zdecydowanie 6,7mm. W ciągu dwóch lat może dwa razy sięgałem po mocniejsze powiększenie (podmiejskie niebo).
 9. Dudek siedzi na dachu liczy gwiazdy przez lupę wtem się księżyc obrucił i pokazał mu du....dek siędzi....
 10. Miałem kiedyś podobny problem. Oglądam Wenus i zawsze pojawiające się kolory. Rozwiązanie problemu zajeło mi 3 miesiące. A wystarczyło zapytać się na forum .
 11. Moja wypowiedź nie zaciemnia sprawy. Jestem praktykującym prawnikiem i wiem co piszę. Ustrój po 45 roku miał za nic czyjąś własność. Obecne władze nie mają na to pomysłu. Takie historie będą przez dziesiąciolecia powtarzać się tu i tam. Jeśli przyjąc twój punkt widzenia to najlepiej nie finansować niczego. Przyjdzie grupa leniwych ludzi i tak z niczego wszystko wymyślą. A tak swoją droga ciekawe jakim budżetem dysponuje amerykańska armia. Zapewniam cię, że nie zerowym. Studiowałem zaocznie, pracowałem. Niczego za darmo nie dostałem. Za granicę nie wyjechałem. I tak się składa, że o budżecie kr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.