Jump to content

mario_b

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutral

About mario_b

 • Rank
  Alnitak
 • Birthday 11/16/1974

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja, już 10/4 poinformowałem Cię, że nie będę mógł przyjechać. Bardzo tego żałuję, ale życie weryfikuje również moje plany. Mam nadzieję, że nie jestem wśród tych 40-tu osób, które nie zapłaciły jednocześnie nie informując wcześniej o rezygnacji.
 2. Pod koniec czerwca 2019 płaciłem za niego z 2" statywem 13€ mniej niż chcą teraz. W Teleskop Express.
 3. Z tej strony: http://poloniny.pl/domki-w-bieszczadach/ "Ośrodek Połoniny to miejsce przyjazne dla wszystkich. Jeżeli nie wyobrażają sobie Państwo wypoczynku bez swoich czworonożnych przyjaciół – dobrze się składa. Zwierzęta są u nas mile widziane. Opłata wynosi 20,- zł za dobę."
 4. Ja również dziękuję za tych kilka niesamowitych dni. Dziękuję za pomoc w dotarciu na zlot i powrocie z niego. Była świetna atmosfera, dobre jedzenie i ogrom wiedzy, którą uczestnicy przekazywali w trakcie prelekcji, jak również mniej oficjalnych rozmów, niemożliwej do przyswojenia w całości, w przeciągu tych kilku dni.
 5. Jak się cieszę! A z Rzeszowa czy z Krosna?
 6. W ośrodku jest, jak wcześniej pisałem, mój kabel 50m. Jakbyście potrzebowali, to go bierzcie i używajcie.
 7. Hej. Niestety, pogoda w Krakowie nie dopisała. Wylądowałem w Katowicach. Na lotnisku jest chaos...ludzie, którzy wylądowali o 14, po przekierowaniu z Krakowa, jeszcze czekają na autobusy. Nie czekam na transport od linii lotniczych. Jadę na własną rękę w kierunku dworca PKP w Katowicach i dalej do Rzeszowa i do Krosna. Czy ktoś będzie jutro przez Rzeszów lub Krosno jechał i miałby miejsce?
 8. Mój kabel na szpuli 50m z czterema gniazdkami jest już na miejscu, jakiś rozdzielacz też.
 9. Cześć. Chciałbym podpytać o sposoby zasilania sprzętu na takim zlocie. Czy planujecie, jeśli pogoda pozwoli na zdjęcia, używać zasilania z jakichś baterii 12V czy 230V po kablu i zasilacze 12V?
 10. Ja. Mam C 60d. Już jest zmodyfikowany, jest zastosowany filtr Baadera, chciałbym jednak modyfikację bez tego filtra. Został on założony zamiast wewnętrznego filtra. Tak mi się wydaje. Chciałbym zostawić tylko zewnętrzny filtr.
 11. Tak podpytam, czy miałbyś czas i ochotę zajrzeć do środka? Bo ja się na tym kompletnie nie znam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.