Jump to content

simarik

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  600
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

891 Excellent

About simarik

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 08/29/1982

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rewelacja. Pod jakim niebem było robione to zdjęcie?
 2. Świetnie wyszło. Mam własnie w planie taki kadr w najbliższych dniach.Canon zwykły czy modyfikowany. Jakie eksppzycje robiłeś i na czym to prowadzone?
 3. Sprzedam obiektyw Tamron 90 F/2.8 Di macro 1:1 (mocowanie Canon) - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, jak sklepowym, optyka czysta, bez zarzutów. Pełen komplet pudełkowy, czyli obiektyw, dekielki przód i tył, osłona przeciwsłoneczna, papiery, oryginalne pudełko. Powód: zastąpiłem go jakiś czas temu obiektywem Canon 100L a o nim zupełnie zapomniałem. Ten już leży nieużywany w szufladzie. Cena 820 zł z wysyłką po przedpłacie.
 4. Kupię kompletny, sprawny zestaw SW Star Adventurer. Gdyby ktoś chciał się pozbyć proszę o informację.
 5. Jak to mówi stare motto w fotografii: “Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło.” Dla mnie pasuje i do astrofotografii
 6. Fotografia zrobiona kilka dni temu. Planeta Wenus nad małopolską wioską "Gwiazda Betlejemska"
 7. Dokładnie - także uważam, że nie jest to pełna klatka, jest to z APS-C. Mam porównanie do swojego zdjęcia tego rejonu z 450D i 50mm na f4 http://astropolis.pl/topic/37086-plejady-z-kalifornii/
 8. Dzięki za odpowiedź. Znalazłem w specyfikacji interesujące mnie rzeczy odnośnie drona i kamerki. Generalnie mnie także podoba się to hobby - szczególnie z takim sprzętem. Obecnie dysponuję małym "bzykiem" hubsanem za 1/15 ceny Twojego. Ciężko się lata i steruje takim małym bzykiem, ale traktuje to jako "zaprawę" przed czymś poważniejszym.
 9. Fajny "latawiec". Jako laik spytam to phantom? Możesz coś więcej o samym dronie i osprzecie, który masz podpięty do niego?
 10. Aktualne - przy okazji aktualizacja cen: 2. Obiektyw Tamron 90 F/2.8 Di macro 1:1 (mocowanie Canon) - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, jak sklepowym, optyka czysta, bez zarzutów. Pełen komplet pudełkowy, czyli obiektyw, dekielki przód i tył, osłona przeciwsłoneczna, papiery, oryginalne pudełko. Jestem drugim właścicielem - cena 1000 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie. 3. Tablet graficzny Wacom Intuos Pro M PTH-651 - nówka, nieużywany, niedotykany, cały komplet jaki daje producent, otwarte tylko pudełko celem sprawdzenia czy tablet jest w środku. Tablet otrzymałem jako bonus do zakupionego sprzętu, jednak dla moich amatorskich potrzeb jest on zbędny, stąd siedzi nieużywany w szufladzie- cena 950 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie. 4. Obiektyw Sonnar CZJ 135mm F1/3.5 (mocowanie M42) - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, optyka czysta, bez zarzutów. Do obiektywu w komplecie twardy futerał oraz dekielki na przód tył. Po pochlebnych opiniach kupiłem go kiedyś z myślą o astrofotografii, jednak nie doczekał się użycia - siedzi cały czas w szufladzie - cena 300 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.
 11. Spróbuj zestackować materiał raz jeszcze - tym razem bez darków. Miałem podobne problemy i od tej pory nie używam darków
 12. Uaktualnione ceny i dodane zdjęcia sprzedawanych przedmiotów w pierwszym poście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.