Jump to content

simarik

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  611
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

904 Excellent

About simarik

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 08/29/1982

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oferta aktualna. Zbliża się "Black Friday". Z tej okazji lepsza cena. Nowa cena 11 200 zł.
 2. Aktualizacja: 1. Canon 450d mod - nieaktualne 2. AstroWalker- dostępny 3. USB FOCUS - nieaktualne 4. Adapter zasilania BP 511A - dostępny
 3. W ramach prac porządkowych i czyszczenia szuflady znalazłem kilka rzeczy, które mogą się komuś przydać do rozpoczęcia przygody z astrofotografią. 1. Canon 450D mod. Canon, którego używałem tylko do fotografii nieba i tylko z takim przeznaczeniem kupiony. Modyfikacja polegała na wymianie filtra przed matryca na filtr baadera. Stan aparatu bardzo dobry jak na swój wiek. Niski przebieg: 17200 klapnięć. Cały komplet (brak jest tylko gumki na wizjerze - gdzieś podziałem podczas sesji). W skład zestawu wchodzą: - body z akumulatorem - ładowarka oryginalna - pasek oryg
 4. Ogłoszenie sprzedaży teleskopu nadal aktualne.
 5. Mega. Łukasz co tam w tle "przelatuje" na animacji. Czy to któryś z Księżyców Marsa?
 6. Darek to Mi 9T z apką gcam, która ogarnia całą robotę.
 7. Przyznam, że na szybkie dokumentowanie nieba zabieram właśnie smartfona. Zauważyłem, że dobrze sobie radzi z nocnymi krajobrazami, a i w kieszeni się mieści. Przykłady poniżej.
 8. Jak dobrze liczę to ok 178cm. Zdjęcie to dodałem żeby oddać rozmiar teleskopu.
 9. Niestety z ciężkim sumieniem wystawiam na sprzedaż teleskop Columbus 500mm. Niestety brak czasu na obserwacje powoduje, że teleskop od dłuższego czasu stoi nieużywany. Teleskop - dobson - kratownica - Średnica lustra: 500 mm - Ogniskowa: 2107 mm - Wyciąg z mikroruchami 1:10 (z adapterem 2/1.25”) - w wyposażeniu dwie stopki na szukacz - w podstawie teleskopu zamonotowane łożysko (lekki i płynny obrót teleskopu) - osłona na kratownicę - czapeczka/pokrywa na górną klatkę cena 12000 Oczywiście z wiadomych względów w grę wchodzi odbiór osobisty (ok. Wadowic).
 10. Rewelacja. Pod jakim niebem było robione to zdjęcie?
 11. Świetnie wyszło. Mam własnie w planie taki kadr w najbliższych dniach.Canon zwykły czy modyfikowany. Jakie eksppzycje robiłeś i na czym to prowadzone?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.