Skocz do zawartości

Kupię okularki


Jap

Rekomendowane odpowiedzi

zanim kogoś odeślesz na allegro, moze najpierw zobacz, ile taki okular kosztuje w sklepie?

bo różnica 5 zł miedzy ceną sklepową, a ceną kup teraz z allegro, to chyba nie wystarczający powód?

noo chyba, że to Twoja oferta, a to sorry :szczerbaty:

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim kogoś odeślesz na allegro, moze najpierw zobacz, ile taki okular kosztuje w sklepie?

bo różnica 5 zł miedzy ceną sklepową, a ceną kup teraz z allegro, to chyba nie wystarczający powód?

noo chyba, że to Twoja oferta, a to sorry :szczerbaty:

pozdrowienia

Nie to nie moja aukcja.

A co do ceny to róznica wynosi 5zł ale w przypadku opcji Kup Teraz, a jak zaineresowanie będzie żadne to mozna kupic za 66 zł z przesyłką. DO niestety nie korzysta z usług poczty i czy kupuje się za 1000 czy za 50 zł to 20 zł przesyłki trzeba doliczyć - czyli razem juz 105zł jeśli chodzi o Vixen Plossl 9mm.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info! Ale skoro ten okularek nowy kosztuje 85PLN to wartałoby go kupić nowego? co o tym sądzicie? Osobiście mi się wydaje, że chyba lepiej w tej cenie kupić używanego SPL, nieprawdaż?

 

Mario NBA - a jaki masz okularek 10mm i w jakiej cenie? Może zastanowię się nad 10mm (to by dawało ok 150 x powiększenia)... choć szczerze, wolałbym ok 7,5mm - ale jak Twoja cena będzie ciekawa - to czemu nie

Edytowane przez Jap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiekszenie ok 150x jest bardzo uzyteczne .

Okularki kupione z drugiej reki moga byc rozbierane, czy uszkodzone podczas obserwacji slonca w projekcji okularowej przez poprzednika . Tez odkupowalem okulary i na dwoch sie sparzylem . Jeden to mial tylko szkielka odwrotnie, drugi niestety uszkodzenia w soczewkach . Ponadto co jakis czas okulary sa modyfikowane , poprawiene . Kupijac starszy mozesz nie zalapac sie na modernizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, ale tam jest tylko 25mm - co z 10mm? Jakieś fotki tych okularków masz?

 

Zbig, ja też raczej jestem za kupowaniem nowych okularków - co myślisz o tej firmie Vixen? boję się żeby nie było tam jakichś plastikopodobnych szkiełek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.