Skocz do zawartości

Atlas i obiektyw


Adam Buhl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak Atlas poszedł... Ale zostaje obiektyw...

no niemówcie mi że nikt nie chce kupić Obiektywu Tessar 4.5/250 firmy Carl Zeis Jena???? To legenda...

Ma powłoki anty refleksyjne.... Aby ośmielić daje foto i zaznaczm że stan obiektywu jest b.dobry....

post-1136-1148123528_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk że legenda.Nowości kupa a czas pędzi i nie każdy patrzy do tyłu.Kupując dwie ,trzy rzeczy stare dochodzi się do tego dość często ,że można kupi za tą samą kase coś znacznie bardziej nowoczesnego.Akurat patrze na Zenita XP 12 i dam go kumplowi bo od kiedy mam cyfrowaka nie zrobiłem Zenkiem chyba ani jednego zdjęcia.Filn jest już w srodku chyba ze trzy lata :Boink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk że legenda.Nowości kupa a czas pędzi i nie każdy patrzy do tyłu.Kupując dwie ,trzy rzeczy stare dochodzi się do tego dość często ,że można kupi za tą samą kase coś znacznie bardziej nowoczesnego.Akurat patrze na Zenita XP 12 i dam go kumplowi bo od kiedy mam cyfrowaka nie zrobiłem Zenkiem chyba ani jednego zdjęcia.Filn jest już w srodku chyba ze trzy lata :Boink: .

 

Nowości nie kosztują 180zł tylko 10x tyle. A tak za parę groszy można mieć niezłe szkiełko do astro, co prawda manual ale nam automatyka nie jest aż tak potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.