Skocz do zawartości

Astromaniacy z Rybnika jednoczcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Zlot w Jodłowie właściwie już się zaczął - wiadomo, że wszyscy nie mogą pojechać...

Może by tak w zastępstwie zorganizować lokalne obserwacje w najbliższej okolicy?

Pogoda ma być niezła, weekend, można by którąś nockę "poświęcić"...

Miałbym okazję nowy sprzęt wypróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć witam jestem z Wodzisławia i ostatnio natrafiłem na Was również w tym temacie (spotkania lokalne) i miałbym wielka ochotę się z wami spotkać i jak wy to mówicie polukać i porozmawiać o astro. Czekam na kontakt :Beer:

 

 

 

Z Pozdrowieniami Lechu(taką ma nazwę urzytkownika) :D

 

 

Ciemnego i pogodnego nieba :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Jak dobrze że w okolicach Rybnika ktos organizuje zloty , niedługo do was dołączam przyda mi się pomoc na początku od bardziej doswiadczonych , na godzinach powinna do mnie dotrzeć synta 6 a z waszą pomocą odkryje rąbka kosmosu ;D

 

Pozdrawiam

 

ps. rybnik się kłania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak dobrze że w okolicach Rybnika ktos organizuje zloty , niedługo do was dołączam przyda mi się pomoc na początku od bardziej doswiadczonych , na godzinach powinna do mnie dotrzeć synta 6 a z waszą pomocą odkryje rąbka kosmosu ;D

 

Pozdrawiam

 

ps. rybnik się kłania

 

 

No. To warto by sie spotkac jeszcze przed swiętami, jeśli oczywiście pogoda pozwoli. Jak na dłuższe obserwacje to ja się piszę z soboty na niedzielę, krótkie - praktycznie codziennie. Wybrnąlem z opresji jaka był chroniczny brak czasu.

SkyWatcher jak tam u Ciebie z mgłą? Często i gęsto?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy nie ma jej wogóle, ale za to jest duża wilgoc, a już w nocy mróz.

Wczoraj jak przyszedłem z telepem do domu to zobaczyłem że jest cały zaszroniony,

jak się odmroził to zostawił malutką plame wokół, a na lustrze głównym została dośc

duża plama brudu... :angry: . Możemy się spotkac u mnie jak bedzie pogoda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Mam takie pytanko i jednocześnie propozycję , może by tak jakiś zlot w najbliższym lub późniejszym czasie :banan: . Byśmy się razem spotkali i zaliczyli jakieś wspólne lukanko :D , co Wy na to ? .

 

Pozdrawiam serdecznie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Jestem z Rybnika i byłbym chętny na takie spotkanie. Po pierwsze zaczynam dopiero przygodę z astro - 3 dni temu kupiłem Synte. Po drugie na pewno bym się czegoś od bardziej doświadczonych nauczył.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.