Skocz do zawartości

ZX Spectrum +3 i astronomia ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zupelnie przypadkowo stalem sie posiadaczem takiego zabytkowego komputerka. Czy orintujecie sie czy moze poza grami jest jakis uzytkowy soft na ta maszyne ? Cudem byloby gdybym znalazl jakies planetarium na spektrumne. Jeszcze wiekszym cudem bedzie gdy zdobede do niego dyskietki 3 calowe (MICRODISC) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dyskietki 3" BAAAA... mam stację 3" którą można spokojnie podłączyć do PCta... :)

 

Ale to nie microdrive tylko takie co były w Amstradach

 

No to to jest dokladnie to samo bo Amstard wykupil Sinclaira w momencie gdy powstawal ZX 128. Nastepne maszyny ZX Spectrum +2 i +3 byly robione juz pod skrzydlami amstarda. Tak czy owak - niechcial bys sie jakos tymi dyskietkami i stacja podzielic, uzyczyc, sprzedac - cokolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrzy ludzie jak ja wam sie odwdziecze ? ::)

Na pewno jestem w jakiejs rozsadnej kwocie zadoscuczynic wam finansowo. Napiszcie prosze na PRIV co od kogo za ile. Jeszcze raz wielkie dzieki.

 

PS ja nie zbieram starych komputerow ale mam ich kilka. Kupuje je czasem bo czuje do nich duzy sentyment. Od razu przypominaja sie lata ktore bezpowrotnie minely. Niestety dopiero teraz Teraz gdy te komputery ze starosci stanialy moge sobie na nie pozwolic. Wtedy kiedy byly na topie moglem o nich tylko pomarzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.