Skocz do zawartości

ZATRZYMAC CZY NIE?


bolid25

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze sobe na necika, pierwsze co robie włączam AF, czytam pierwszy temat ..... i ręce mi opadają :mellow:

 

Ja po przeczytaniu wszystkiwch wątków widze samych "napalonych" pisarzy, którzy zaraz się będą obrzucać błotem ....

Co chwila wybuchają jakieś "przetargi" słowne, była chwila spokoju myślałem że wszystko wróciło do normy, a tu nagle taki temat ... :mellow:

 

W dyskusji trzeba spokoju, doskonale to widać po politykach co sie dzieje jak tego spokoju i samopochamowania nie ma <_<

 

Mam Synte 8" i jestem szczęśliwy, choć wszyscy wiedzą że to nie sprzęt z najwyższej półki. Zdaje sobie sprawe że ma wiele wad, ale mi to nie przeszkadza. Jesteś początkującym astroamatorem kupiłes dobry sprzęt, tego nikt nie może zaprzeczyć. Zrób z niego użytek, pewnie patrząc przez okular nie zauważyłeś całej masy wad o których ci mówili i jest dobrze. A o wymianie sprzętu można by porozmawiać jak owe wady zaczną cie denerwować...

Ale jak na razie denerwójącie niektórzy ludzie z tego forum ...

 

Ty masz MT800 ja o takim sprzęcie nawet nie maże :mellow:

 

Pozdrówko!

Edytowane przez Kurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem kolega niecieszy sie zbytnim uznaniem na forum.ciekawe dlaczego? POZDRAWIAM! P.S nieszukam i nieprowokuje zadymek :lol:

 

hmmm bolid no to jak jesteś taki odważny to może napisz publicznie to co napisałeś mi na priva ? a może wspomne o tym dziwnym wątku na A4U ?

Prawde mówiąc wogóle nie widzę sensu zakładania takich wątków jak ten - nikt ci nie odpowie czy jesteś zadowolony ze sprzętu który nabyłeś czy nie - to musisz wiedzieć sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm bolid no to jak jesteś taki odważny to może napisz publicznie to co napisałeś mi na priva ? a może wspomne o tym dziwnym wątku na A4U ?

Prawde mówiąc wogóle nie widzę sensu zakładania takich wątków jak ten - nikt ci nie odpowie czy jesteś zadowolony ze sprzętu który nabyłeś czy nie - to musisz wiedzieć sam...

kolego przeciez testujesz teleskopy,i powinienes wiedziec cos na temat MT800 narazie tylko napisales ze ma kome i zamiesciles jej fotke.zazdroszcze wiedzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolid, jeżeli zobaczę jeszcze raz, że twój temat budzi emocje, to będziesz musiał sobie trochę odpocząć od forum. Nie ukrywam, ze znam Twój wątek z A4U i od początku przyglądam się twojej działalności na AF. Domyślałem się, że tylko kwestią czasu będzie "zamieszanie".

 

Póki co, zamykam wątek i mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Zupełnie nie znajduję uzasadnienia do zakładania takich tematów. To forum nie jest do dyskusji o twoich odczuciach, emocjach, wrażliwości, miłości etc. A ten wątek wykracza poza granicę "sprzętowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.