Skocz do zawartości

Synta 200/1000 mm


Gość TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaproponujesz dobra cenę, to przemyślę :D

 

Pozdro

Paweł

Totalnie nie wiem ile "toto" może być warte tzn. w jakim przedziale cenowym należy na to patrzeć, troche czytałem o tym Takahashi wiem mniej więcej co potrafi, jednak nie traktuj mego zapytania jako stricte zapytania cenowego, raczej jako pytanie do przymiarki ewentualnej późniejszej transkacji (musze wiele jeszcze poczytac przemysleć itp. ) Na marginesie sorry za ten offtopic. :Beer:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie wiem ile "toto" może być warte tzn. w jakim przedziale cenowym należy na to patrzeć, troche czytałem o tym Takahashi wiem mniej więcej co potrafi, jednak nie traktuj mego zapytania jako stricte zapytania cenowego, raczej jako pytanie do przymiarki ewentualnej późniejszej transkacji (musze wiele jeszcze poczytac przemysleć itp. ) Na marginesie sorry za ten offtopic. :Beer:

 

Też bym na Twoim miejscu poczytał przed zakupem jakiegokolwiek montażu :D

Pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie wiem ile "toto" może być warte tzn. w jakim przedziale cenowym należy na to patrzeć, troche czytałem o tym Takahashi wiem mniej więcej co potrafi, jednak nie traktuj mego zapytania jako stricte zapytania cenowego, raczej jako pytanie do przymiarki ewentualnej późniejszej transkacji (musze wiele jeszcze poczytac przemysleć itp. ) Na marginesie sorry za ten offtopic. :Beer:

 

Oj przemyśl, przemyśl. Cena tego monta kształtuje się w granicach 14 000 zł :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, kur.... :wow: tego bym się nie spodziewał (no 1/3 tego co napisałeś bardziej ).......więc muszę szukać czegoś z dolnej półki, no może gdybym sprzedał samochód i synte, to by starczyło ale nie miał bym już na przesyłkę .. :lol:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa cena - 690 zł.

Inne rozwiązanie, to wymiana na MT800 z 2" wyciągiem z dopłatą z mojej strony. Optyka Skywatcher'a jest w bardzo dobrym stanie, jedyny powód wymiany to światłosiła.

Może ktos potrzebuje scopa bardziej do wizuala ? F/5 będzie lepszy !

 

Pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.