Skocz do zawartości

AstroJaWil 8.0 - program dla każdego miłosnika nieba


Janusz_W

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę poinformować Was, że zakończyłem już prace nad modernizacją mojego programu. Obecna wersja jest pełnoekranowa i preferowana rozdzielczość ekranu to 1024x768. W tej wersji uwzględniłem wszystkie zgłoszone przez użytkowników uwagi i propozycje. M.in. "Kartoteka" jest efektem prośby Pana Jacka z Sosnowca, który chciał rozbudowania funkcji telefon - i tak powstała ta Kartoteka. Goraco ją polecam do wprowadzenia tam swojej bazy adresowo-telefonicznej.

Funkcję "Teleskop" sam wymyśliłem i polecam ją tym, którzy zamierzają nabyć sobie teleskop, albo może rozważają możliwość wykonania samemu - tam przedstawiam swoje porady.

 

W zamian za używanie programu proszę tylko o widokówkę. Adres w programie.

 

Tutaj mozna pobrać tę nową wersję.

http://www.astrocd.pl/modules.php?name=Dow...nload&cid=8

 

Teraz zabieram się za nową instrukcję, bo sporo się zmieniło od wersji 7.0

 

Nawiązałem współpracę z Grzegorzem Czechowskim, któremu AstroJaWil tak się spodobał, że zobowiązał się umieszczać na swojej stronie http://www.astro-zone.go.pl "Dodatki" do programu i faktycznie już tam są. Po wgraniu programu wczytajcie sobie z tej strony aktualne komety, planetoidy, zjawiska w listopadzie i efemerydy zakryciowe dla innych miast, których nie ma w wersji podstawowej.

 

Miłego używania AstroJaWila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązałem współpracę z Grzegorzem Czechowskim, któremu AstroJaWil tak się spodobał, że zobowiązał się umieszczać na swojej stronie http://www.astro-zone.go.pl "Dodatki" do programu i faktycznie już tam są. Po wgraniu programu wczytajcie sobie z tej strony aktualne komety, planetoidy, zjawiska w listopadzie i efemerydy zakryciowe dla innych miast, których nie ma w wersji podstawowej.

 

Miłego używania AstroJaWila.

 

Oj tak dodatków będzie sporo. Na bieżąco będę dodawał efemerydy nowych, jaśniejszych komet oraz zjawisk na każdy miesiąc. W najbliższym czasie uzupełnię efemerydy zakryciowe dla wszystkich miejscowości w AJW. Jeśeli ktoś ma jakieś specjalne życzenia (efemerydy dla innych komet, planetoid, których nie ma w AJW lub dodanie efemeryd zakryciowych dla nowych miejscowości) wystarczy do mnie napisać. A ja w wolnych chwilach pomyślę jeszcze, co by tu nowego dodać do AstroJaWila.

 

Pozdrawiam Januszu

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak przy okazji, pewnie niewielu wie, że używa programu NIELEGALNIE !!!

 

Kilka dni temu Tafig pisał na Astro4u:

Wczoraj oglądałem stronę Pana Janusza Wilanda zobaczyłem, że na 240 pobrań programu "Astrojawil" otrzymał tylko 7 widokówek.Czy jest nam żal wydać 3 zł. na widokówkę za wspaniały program , jedyny w swym rodzaju.Myślę, że jest to grubo nie w pożądku w stosunku do Pana Janusza.Tak nie powinna się zachowywać społeczność astronomiczna.Łączy nas przecież nie bywałe hobby.A czy nie jest satysfakcją ujrzeć swoją widokówkę na tak popularnej stronie internetowej?Pozdrawiam!

TUTAJ jest dyskusja na ten temat.

 

Ponieważ tam już jest ta sprawa nagłośniona, postanowiłem też tutaj powiadomić o tym zaniedbaniu. Panowie (może też Panie) - na pocztę (bez względu na strajki) i przestać się piracić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.