Skocz do zawartości

AstroPogoda [NARUSZENIE PRAWA - BLOKADA]


Bemko

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynamy obserwacje pogody w kwietniu. Proszę o przesłanie wypełnionych formularzy z marca na mój adres e-mail najpóźniej do środy po Świętach Wielkanocnych.

 

W związku z wyjazdami świątecznymi proszę, jeżeli to będzie możliwe, o notowanie pogody nawet poza miejscem stałych obserwacji. Proszę tylko dopisać w uwagach miejsce dla którego pogoda była notowana. Unikniemy dzięki temu sporej przerwy w obserwacjach, która mogłaby powstać w czasie Świąt.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozpoczynamy obserwacje majowe. Proszę o przesłanie wypełnionych formularzy z kwietnia na mój adres e-mail najpóźniej do 11.05(piątek).

 

Podobnie jak w ubiegłym miesiacu w związku z wyjazdami weekendowymi proszę, jeżeli to będzie możliwe, o notowanie pogody nawet poza miejscem stałych obserwacji. Proszę tylko dopisać w uwagach miejsce dla którego pogoda była notowana. Unikniemy dzięki temu sporej przerwy w obserwacjach, która mogłaby powstać w tym czasie.

 

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Rozpoczynamy obserwacje czerwcowe. Proszę o przesłanie wypełnionych formularzy z maja na mój adres e-mail najpóźniej do 10.06(niedziela).

 

EDIT: Wkradł się mały błąd, chodzi oczywiście o obserwacje z maja. Wszystko przez bezmyślne CTRL+C CTRL+V...

 

Pozdrawiam

Michał

Edytowane przez Bemko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dostałem tylko jeden raport, podczas gdy zazwyczaj do tej pory było ich już kilka. Co się dzieje? Czy tak wnikliwie czytacie moje przypominajki i zmylił was ten kwiecień?

 

Dla pewności: proszę o przesłanie obserwacji z maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.