Jump to content

Modem Sony Ericsson GC 85


Guest Benedykt
 Share

Recommended Posts

Guest Benedykt

Sprzedam modem GSM GPRS/EDGE

Sony Ericsson GC 85

kupiony w czerwcu 2005, pierwszy właściciel

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&...p&pid=10152

 

- łącze PCIMCIA

- bez simlocka

- z firmware R4D9

- stan: używany, niewielkie zarysowania od wkładania do gniazda komputera, gniazdo antenki bez jakichkolwiek uszkodzeń; stan oceniam na 5 z maleńkim minusem (zarysowania)

- w komplecie modem, antenka, metalowe etui na kartę i antenkę, instrukcja obsługi, CD z oprogramowaniem, plastikowe pudełko

 

UWAGA:

Modem działa poprawnie z komputerami posiadającymi procesor firmy INTEL.

Niestety występują problemy w działaniu z komputerami posiadającymi procesor firmy AMD (ATHLON) objawiając się częstym samoistnym zrywaniem połączenia (co kilka minut). Wznowienie połączenia możliwe jest tylko po zamknięciu aplikacji i ponownym połączeniu z siecią.

Przetestowałem kartę na 3 laptopach z procesorem firmy AMD i na 5 z procesorem INTEL.

Na wszystkich laptopach z procesorem AMD występowało zrywanie połączenia. Na żadnym z laptopów z procesorem INTEL błąd ten nie występował.

Dlatego osoby posiadające laptopa z prockiem AMD proszone są o nie branie pod uwagę zakupu tego modemu.

 

Modem sprzedaję, gdyż kończy mi się okres umowy z Orange.

 

Cena: 420 zł

W cenę wliczony koszt przesyłki.

 

Proszę o kontakt na priva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Our picks

  • Droga Mleczna w dwóch gigapikselach
   Zdjęcie jest mozaiką 110 kadrów, każdy po 4 minuty ekspozycji na ISO 400. Wykorzystałem dwa teleskopy Takahashi Epsilon 130D i dwa aparaty Nikon D810A zamocowane na montażu Losmandy G11 wynajętym na miejscu. Teleskopy były ustawione względem siebie pod lekkim kątem, aby umożliwić fotografowanie dwóch fragmentów mozaiki za jednym razem.
   • 48 replies
  • Przelot ISS z ogniskowej 2350 mm
   Cześć, po kilku podejściach w końcu udało mi się odpowiednio przygotować cały sprzęt i nadążyć za ISS bez stracenia jej ani razu z pola widzenia. Wykorzystałem do tego montaż Rainbow RST-135, który posiada sprzętową możliwość śledzenia satelitów.
   Celestron Edge 9,25" + ZWO ASI183MM. Czas ekspozycji 6 ms na klatkę, końcowy film składa się z grup 40 klatek stackowanych, wyostrzanych i powiększonych 250%.
   W przyszłości chciałbym wrócić do tematu z kamerką ASI174MM, która z barlowem 2x da mi podobną skalę, ale 5-6 razy większą liczbę klatek na sekundę.
   Poniżej film z przelotu, na dole najlepsza klatka.
   • 72 replies
  • Big Bang remnant - Ursa Major Arc or UMa Arc
   Tytuł nieco przekorny bo nie chodzi tu oczywiście o Wielki Wybuch ale ... zacznijmy od początku.
    
   W roku 1997 Peter McCullough używając eksperymentalnej kamery nagrał w paśmie Ha długą na 2 stopnie prostą linie przecinajacą niebo.
    
   Peter McCullough na konferencji pokazał fotografię Robertowi Benjamin i obaj byli pod wrażeniem - padło nawet stwierdzenie: “In astronomy, you never see perfectly straight lines in the sky,”
   • 16 replies
  • Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie - o nietypowych rozwiązaniach sprzętowych
   Sformułowanie, które można znaleźć w internetach jako jedno z "praw Murphy'ego" przyszło mi na myśl, gdy kolejny raz przeglądałem zdjęcia na telefonie z ostatniego zlotu, mając z tyłu głowy najgłośniejszy marsjański temat na forum. Do rzeczy - jakie macie (bardzo) nietypowe patenty na usprawnienie sprzętu astronomicznego bądź jakieś kreatywne improwizacje w razie awarii czy niezabrania jakiegoś elementu sprzętu  Obstawiam, że @HAMAL mógłby samodzielnie wypełnić treścią taki wątek.
   • 43 replies
  • MARS 2020 - mapa albedo powierzchni + pełny obrót 3D (tutorial gratis)
   Dzisiejszej nocy mamy opozycję Marsa więc to chyba dobry moment żeby zaprezentować wyniki mojego wrześniowego projektu. Pogody ostatnio jak na lekarstwo – od początku października praktycznie nie udało mi się fotografować. Na szczęście wrzesień dopisał jeśli chodzi o warunki seeingowe i udało mi się skończyć długo planowany projekt pełnej mapy powierzchni (struktur albedo) Marsa.
    • Like
   • 134 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.