Skocz do zawartości

Tuba 200/1000


Jazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

sprzedam tubę 200/1000 Sky-Watcher od tego kompletu http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...12b859586eb73e6.

Telep był zakupiony w sierpniu 2006 w DO. Stan idealny. Sprzedaję bo kupiłem większą tubę.

 

Tuba z wyciągiem, obebejmami i szyną.

 

Cena 850 zł.

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem zainteresowany tą tubą. Powiedz mi czy stan tej tuby jest naprawde idealny?

 

Idealny w 100%, bez szukacza. Jeżeli jesteś z Wawy możesz sam sprawdzić jej stan. Dodatkowo niedawno kolimowałem ją w DO w Wawie możesz dopytać - człowiek z naszego forum - jak wspomnisz o kolimacji tuby i zakupie napędów do EQ5 wraz filtrem powinien skojarzyć. Do tej tuby mam również ASCT które będę również sprzedawał, zrobione naprawdę dobrze (takie mam mniemanie) mogę przesłać Ci fotki tuby i ASCT.

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąg jest z redukcją-tak?

tuba podejdzie pod ten montaż od Edi?

 

Tak, redukcja w kpl. Edi miał na tym montazu 250mm więc 200mm bez problemu. Ja miałem tą tubę na EQ5 z nogami 1,5" i nie było najmniejszego problemu. Edi ma 2" nogi więc jeszscze lepiej.

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.