Skocz do zawartości

SOPiZ Informacja dla członków nr 1/2007


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy!

To pierwszy komunikat w nowym roku.

 

Jest kilka informacji do przekazania:

 

1. Są gotowe do rozsyłki Materiały SOPiZ. Niestety na apel grudniowy o podanie adresów do wysyłki nie zareagowało zbyt wielu. Zeszyty będą wysyłane na tak zwaną książkę, w takim wypadku dobrze by były wysłane razem. Jeśli do wtorku 30 stycznia nie dostanę na mail (astromax@WYTNIJ_TO.poczta.onet.pl) wszystkich nie zbędnych adresów będę rozsyłał indywidualnie tylko do tych, których adresy już mam.

 

2. Nasze raporty wysyłamy do ILOC zakodowane w ERC indywidualnie, jednocześnie przekazując je do mnie. W mailu zaznaczamy, że jesteśmy członkami Polish Association of Amateur Astronomers Department of Position and Occultations. Adres ILOC: iloc@jodc.go.jp

 

3. Proponuję spotkanie robocze w Łodzi w lutym i tu czekam na propozycje terminów.

 

4. Osoby będące w posiadaniu sprzętu obserwacyjnego wypożyczonego od SOPiZ PTMA, proszone są o przysłanie rewersów do dnia 15 marca. Jest to termin nie przekraczalny. W przeciwnym razie będę prosił o zwrot sprzętu. Więcej czytaj TU

 

5. Jeśli jesteś nowym obserwatorem można w Sekcji zakupić zestawy do samodzielnego zmontowania zegara wzorcowego.

 

6. Składkę/Prenumeratę Materiałów w wysokości 30 zł wpłacamy do mnie. Ja średnio raz na miesiąc widuję, się z Prezesem PTMA i przekażę nasze pieniążki bezpośrednio jemu. Konto do wpłat:

 

33 1140 2004 0000 3102 3542 4152

 

Paweł Maksym

 

ul. Mimozy 12a

 

91-864 Łódź

 

tytuł przelwu: SOPiZ

 

7. Na spotkaniu roboczym w Łodzi przewiduję, niespodziankę dla członków SOPiZ

 

 

To na razie tyle,

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy nie od wszystkich dostałem adresy do wysyłki Materiałów.

Proszę o nie bo nie każdy wypełnił ankietę obserwacyjną w nowej serii.

Poza tym czasem mogło dojść do zmian.

Informacje dotyczące spotkania roboczego są w osobnym wątku.

Przypominam o rewersach na sprzęt SOPiZowski będący w waszym użyciu.

 

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.